Медичний центр «Медична Допомога»

Відгуки про мережу клінік Медичний центр «Медична Допомога»

add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Багатопрофільний медичний центр в Дніпровському районі Києва. Основним напрямком клініки є «Хірургія одного дня» - малоінвазивні операції, що дозволяють пацієнтові повернутися до його звичайного життя вже через кілька годин після хірургічного втручання, а також Акушерство і Гінекологія - лікування різних захворювань жіночої статевої сфери консервативним і хірургічним шляхом, ведення вагітності.
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
пр-т Миру, 19/18на карті
Дніпровський м.Лівобережна м.Дарниця
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:30 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10на карті
Дніпровський м.Лівобережна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
165 відгуків
Яна 10 Липень 2024
Дятлов Павло Борисович -  дійсно хороший лікар, дуже нам сподобався цей лікар. Виписав чудове лікування, надав всі необхідні рекомендації. Видно що лікар дуже добра людина. Дуже залишилися задоволені візитом. Клініка нам теж дуже сподобалася.
Марія 02 Липень 2024
Ми задоволені візитом в клініку, персонал клініки на ресепшен приємний, прийом відбувся вчасно, лікарі були уважні, гарні консультації. Головне що все пройшло без затримок, для нас це було дуже важливо, бо пацієнт літня людина, час грає важливу роль
Олена 23 Червень 2024
Чудова клініка, комфортна, доволі зручне розташування, персонал привітний. Сподобалося що через телеграмканал можна спілкуватися, це дуже зручно
Ілля 18 Червень 2024
Клініка хороша, комфортна, питань немає
Валентина 31 Травень 2024
Сподобалася клініка, сервіс у клініці чудовий.
Еліна 22 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася, все було добре.
Дмитро 11 Травень 2024
В клініці все добре організовано, дуже зручно, ніяких нарікань
Ірина 11 Травень 2024
Мені дуже сподобалася клініка, дуже чуйні, хороші лікарі. Прийом не чекала, запросили до лікаря вчасно.
Тетяна 09 Травень 2024
В клініці дуже приємний персонал, все чітко, все зрозуміло
Ірина 16 Квітень 2024
Дуже задоволена даною клінікою. Все дуже сподобалося у цій клініці.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right