Вінниця

Сторінка 16: Приватні лікарі в Вінниці

Лікар Ендокринолог Легойда Олег Пилипович на Doc.ua
Олег Пилипович займається проведенням сучасної діагностики захворювань ендокринної системи. Індивідуально підбирає терапію для кожного пацієнта.
Лікар Дерматолог, Онколог, Хірург Вовчук Олег Михайлович на Doc.ua
Вовчук Олег Михайлович — хірург, онкодерматолог, кандидат медичних наук, викладач Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова. Більше 30-ти років займається діагностуванням новоутворень шкіри і їх успішним лікуванням
Лікар Офтальмолог Кривов'яз Сергій Олександрович на Doc.ua
Офтальмолог, займається лікуванням аномалій рефракції, дистрофічних і запальних захворювань ока (переднього і заднього відрізка), термінальної глаукоми, що болить. Використовує хірургічні та лазерні методи лікування.
Лікар Терапевт Лученко Ярослав Володимирович на Doc.ua
Ярослав Володимирович займається лікуванням хвороб по терапевтичного профілю, реабілітацією пацієнтів після інфарктів / інсультів, немедикаментозним лікуванням різних захворювань.
Лікар Педіатр Довбиш Людмила Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-педіатр другої категорії. На високому рівні володіє практичними навичками, необхідними для роботи. Має досвід роботи в стаціонарі і дитячій поліклініці. Професійні інтереси - лікування дитячих вірусних і бактеріальних хвороб, гельмінтозів, паразитарних хвороб, кишкових інфекцій. Також проводить патронаж новонароджених.
Лікар Офтальмолог Чорнокінь Тетяна Василівна на Doc.ua
Офтальмолог, має вищу категорію, компетентна в лазерних методах лікування (трабекулопластиці, лазерокоагуляції сітківки, дісцізія вторинної катаракти), інтравітреальних ін'єкціях, хірургічному лікуванні халязіона, ксантелазми і ін.
Лікар Трихолог Яковлєва Леся Сергіївна на Doc.ua
Лікар-косметолог володіє навичками роботи з сучасним обладнанням по косметологічному напрямку. Володіє практикою мезотерапії, біоревіталізації шкіри, ін'єкційної корекцією змін шкіри, пов'язаних з віковими змінами.
Лікар Кардіолог Вітюк Ольга Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології. Проводить консультативний прийом, вимірювання артеріального тиску; запис і розшифровку ЕКГ; підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: аритмія серця, артеріальна гіпертензія, атеросклероз, вегетосудинна дистонія, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба
Лікар Ортопед, Травматолог Абрамов Максим Валерійович на Doc.ua
Проводить первинний огляд, розшифровує рентгенографію ділянки з ушкодженнями, надає ургентну допомогу, накладає гіпсові пов'язки, займається хірургічною обробкою ран, робить репозицію вивихів, переломів, видаляє пухлини м'яких тканин (доброякісні).
Лікар Офтальмолог Малюхіна Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна спеціалізується на контактній корекції, оптичної мультифокальної корекції пресбіопії, сучасних методиках коригування аномалій рефракції, контактному коригуванні рефракції у дітей.