Вінниця

Сторінка 17: Приватні лікарі в Вінниці

Лікар Отоларинголог Криштоф Віта Миколаївна на Doc.ua
Отоларинголог першої категорії зі стажем роботи понад 15 років. Доктор веде консультативний прийом пацієнтів. Проводить діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. Володіє ендоскопічною технікою обстеження вуха, носа, горла (в наявності сучасне медичне обладнання: ЛОР-комбайн, ендоскопія). Займається лікуванням захворювань вуха, горла і носа у дітей і дорослих: риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, запалення середнього вуха, аденоїдити, сірчані пробки, зовнішні отити, видалення сторонніх тіл. Виконує процедур
Лікар Терапевт, Лікар нетрадиційної медицини Бричук Віктор Анатолійович на Doc.ua
Терапевт, фахівець з невідкладних станів. Також має спеціалізацію по рефлексотерапії, хроносемантичної і електропунктурної діагностики. Віктор Анатолійович проводить вегетативно-резонансний тест
Лікар Психолог, Психотерапевт Яворська Інна Тадеушевна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, засновник центру «Амадея», груповий аналітик, працює з такими проблемами, як психоемоційне напруження, занижена самооцінка, часті хвороби, виникнення нерозуміння між батьками і дітьми, самотність, нерозділене кохання, посттравматичний синдром і т.д.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Ціпотан Маргарита Аріонівна на Doc.ua
Є лікарем-косметологом з вагомим досвідом роботи, тому вирішує різні косметологічні проблеми, проводить апаратні процедури. Розробляє спеціальні програми по анти-старінні.
Лікар Педіатр Польова Галина Миколаївна на Doc.ua
Педіатр вищої категорії зі стажем роботи - більше 30 років. Закінчила Вінницький Національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова. Веде спостереження дітей з перших днів життя до 18-ти років. Оцінює розумовий, фізичний розвиток дитини відповідно до віку і статі, дає рекомендації батькам про правильний догляд за дитиною, належне харчування, профілактичні процедури. Діагностує захворювання бронхолегеневої системи, травного тракту, нервової та сечовидільної системи, проявляє інфекційні захворювання. Лікує простудні захворювання та гост
Лікар Дерматолог, Мануальный терапевт, Рефлексотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Корицький Юрій Вікторович на Doc.ua
Займає посаду заступника головного лікаря в клініці. Юрій Вікторович - фахівець з дерматології, мануальної терапії, рефлексотерапії. Він компетентний в проведенні хроносемантичої діагностики, вегетативно-резонансного тесту, електропунктурної діагностики.
Лікар Дерматовенеролог Кожуховська  Олена  Валеріївна на Doc.ua
Олена Валеріївна лікар дерматовенеролог першої категорії. Спеціалізується на проведенні корекції фігури (апаратні методики), догляді за жирною, сухою, чутливою шкірою, схильною до куперозу, підбору правильного домашнього догляду.
Лікар Дерматолог, Косметолог Драчук Інна Ігорівна на Doc.ua
Професійні інтереси Інни Ігорівни - діагностування та лікування різних хвороб за дерматовенерологічним профілем: алергічні, атопічні дерматити, екзема, псоріаз, вугрової хвороба, дерматомікози та ін.
Лікар Невролог Гончарук Людмила Броніславівна на Doc.ua
Невролог вищої категорії, професійні інтереси - лікування тремору, мігрені, больових відчуттів в шиї, спині, грудях, підвищеної стомлюваності, істеричних припадків, епілептичних, генералізованих нападів і ін.
Лікар Невролог Манжуловський Богдан Олександрович на Doc.ua
Невролог першої категорії, спеціалізується на лікуванні хвороб, що виникають в центральній/периферичній нервовій системі. Виконує паравертебральні/внутрісуглобні блокади, робить ін'єкції лікувальними препаратами.