Вінниця
Лікар Алерголог, Імунолог Грищенко Денис Жоржевич на Doc.ua

Відгуки про Грищенко Денис Жоржевич

Консультація від650 грн
Лікар дитячий імунолог. Проводить оцінку імунного статусу пацієнта з порушеннями функції імунної системи, розробляє і складає диференційовану програму обстеження і лікування для дітей з імунною недостатністю та ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 25 відгуків

Направлено до клініки
Єва 09 Липень 2024
Роботою лікаря незадоволена. Лікар непривітний. Все, що я озвучила стосовно стану дитини, з моїх слів лікар записав що це кропив'янка, лікар навіть не оглянув дитину.  Назначив аналіз, призначив лікування. Я вважаю що елементарний огляд дитини мав бути. Ми дуже незадоволені лікарем і більше до лікаря не підемо,  нікому не порекомендуємо.
Вікторія 27 Червень 2024
Прийомом задоволена, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Алєксандра 19 Червень 2024
На прийомі все було добре, задоволена, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Юлія 06 Червень 2024
 Понравился доктор, очень опытный и грамотно проконсультировал.
Алла 05 Червень 2024
Задоволена прийомом, візит влаштував, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Ганна 23 Травень 2024
Тамара 18 Квітень 2024
Галина 19 Березень 2024
Мені дуже сподобався візит у цього лікаря. Лікар уважний, ввічливий, професійний спеціаліст. Я дуже задоволена лікарем і візитом теж.
Марина 02 Березень 2024
Враження від прийому позитивні, консультацію надав лікар інформативну, запланували вже повторний прийом.
Оксана 12 Січень 2024
Візит до лікаря пройшов дуже добре, він мене вислухав, все пояснив, я задоволена і вдячна.
1 2 3

Всі лікарі Вінниця