Вінниця

Лікарі нетрадиційної медицини в Вінниці

Сьогодні, 25 Квітня
Лікар Мануальный терапевт, Сексопатолог, Уролог, Лікар нетрадиційної медицини, Рефлексотерапевт Корицький Олег Вікторович на Doc.ua
Займає посаду головного лікаря в клініці. Олег Вікторович спеціалізується на урології, рефлексотерапії, сексопатології, остеопатії, мануальній терапії. Проводить електропунктурну діагностику і вегетативно-резонансний тест.
Центральний
Лікар Дерматолог, Мануальный терапевт, Рефлексотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Корицький Юрій Вікторович на Doc.ua
Займає посаду заступника головного лікаря в клініці. Юрій Вікторович - фахівець з дерматології, мануальної терапії, рефлексотерапії. Він компетентний в проведенні хроносемантичої діагностики, вегетативно-резонансного тесту, електропунктурної діагностики.
Центральний
Лікар Терапевт, Лікар нетрадиційної медицини Бричук Віктор Анатолійович на Doc.ua
Терапевт, фахівець з невідкладних станів. Також має спеціалізацію по рефлексотерапії, хроносемантичної і електропунктурної діагностики. Віктор Анатолійович проводить вегетативно-резонансний тест
Центральний
Лікар Педіатр, Лікар нетрадиційної медицини Британов Георгій Олександрович на Doc.ua
Педіатр вищої категорії. Займається лікуванням хвороб, що виникають у дітей, за допомогою хроносемантичної терапії, проводить електропунктурну діагностику, а також вегетативно-резонансний тест.