Лікар Гірудотерапевт, Рефлексотерапевт, Фізіотерапевт, Фітотерапевт (травник), Лікар нетрадиційної медицини Опанасюк Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна спеціалізується на лікуванні захворювань різних систем організму людини за допомогою застосування методик нетрадиційної медицини. До лікаря звертаються з патологіями шлунково-кишкового тракту, бронхітом, простатитом, неврозом, вегетосудинною дистонією, мігренню і іншими захворюваннями

Перевірені відгуки про лікаря 61 відгук

Ганна 05 Березень 2024
Все було відмінно, лікар приємна в спілкуванні, все пояснила, відповіла на мої запитання, прийом у лікаря сподобався
Валентина 07 Лютий 2024
Кваліфікована лікарка, дуже грамотна, терапія мені сподобалася, також вона все дуже доступно пояснює, я задоволена. Дякую.
Олександр 22 Січень 2024
Все пройшло чудово, оцінюю лікарку на відмінно, я задоволений, дякую!
Юрій 18 Січень 2024
З лікаркою порозумілися, в спілкуванні приємна і гарний фахівець, наразі отримав рекомендації, виконую, очікую на позитивний результат. Дякую!
Аліна 12 Січень 2024
Все было прекрасно. Доктор все хорошо объяснила, уделила много времени, консультация длилась около часа. Доктор все подробно объяснила, приветливо, доброжелательно. Очень все понравилось
Михайло 19 Жовтень 2023
Хороший лікар, уважна, розумна жінка, хороший спеціаліст. Враження позитивне на сто відсотків. До лікаря ще будемо ходити, лікар дуже нам сподобалась
Руслан 13 Жовтень 2023
Очень хороший специалист, все подробно расписала и объяснила, прием понравился
Ірина 10 Жовтень 2023
Врач высокой квалификации. Осталась довольна и консультацией и процедурой гирудотерапии. Всё подошло и устроило.
Катерина 20 Вересень 2023
Дуже приємна лікар, легка в спілкуванні, уважна. Залишилось гарне враження
Сергій 15 Вересень 2023
Зустріч пройшла добре, лікарка мені сподобалась як людина та як фахівець.
5 6 7 chevron_right