Лікар Кардіолог, Лікар екстреної медицини, Лікар нетрадиційної медицини Цимбалюк Анна Степанівна на Doc.ua
Лікар надає спеціалізовану медичну допомогу хворим кардіологічного профілю, в тому числі швидку і невідкладну. Анна Степанівна застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації. Проводить консультації за направленнями інших спеціалістів. Бере участь у проведенні протиепідемічних заходів при появі осередку інфекції. Дотримується принципів медичної деонтології. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Тетяна 15 Березень 2024
Нам все сподобалося, лікарка приємна, все доступно та зрозуміло пояснила, дякуємо.
Софія 27 Лютий 2024
Візит пройшов чудово. Все що потрібно було лікар зробив якісно. Лікар надав чудові рекомендації, пояснив чітко що потрібно робити далі.  Наразі виконуємо усі рекомендації та продовжуємо лікування.