Фітотерапевти (травники) в Києві

Фітотерапевт (травник) – це фахівець, який займається вивченням, лікуванням і профілактикою захворювань, використовуючи методи на основі використання лікарських рослин. Лікар даного напрямку працює як для поліпшення стану всього організму, так і окремих органів. Він поєднує в своїй роботі теоретичні та практичні аспекти офіційної і народної медицини

Показати на карті
Сьогодні, 3 Серпня
Опанасюк Ольга Володимирівна
28 років досвіду
Дорослі
Ольга Володимирівна спеціалізується на лікуванні захворювань різних систем організму людини за допомогою застосування методик нетрадиційної медицини. До лікаря звертаються з патологіями шлунково-кишкового тракту, бронхітом, простатитом, неврозом, вегетосудинною дистонією, мігренню і іншими захворюваннями
«Медицина без медикаментів» на Коцюбинського
Первинна консультація лікаря, визначення тактики лікування 400 грн; Консультація рефлексотерапевта: пульсова діагностика, діагностика поло Су-Джок системі, навчання методам дії на точки та зони ( прогріванню полинними сигарами, масажу, аплікаційним методикам) 500 грн; Консультація фітотерапевта. Огляд. Діагностика. Індивідуальний підбір трав+ фітозбори на місяць прийому. 500 грн; Консультація фітотерапевта повторна+ фітозбори на місяць 200-300 грн.
ул. Михаила Коцюбинского, 8ана карті
Шевченківськийм. Університет
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Вт 03 Серпень Ср 04 Серпень Чт 05 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
«Онко.Стоп», Міжнародний центр лікування раку
г. Киев, ул. Коперника, 12 дна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
3.4
28 років досвіду
Дорослі
Фізіо -фітотерапевт Павленко Олександр Леонідович має значний досвід роботи. Проводить консультативні прийоми, масаж класичний, GUA-SUA, Tok-Sen, мануальну терапію, і діагностику Dia-kor.