Вінниця

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Бондарчук Жанна Геннадіївна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Лікар УЗД-фахівець Арсенюк Олена Володимирівна на Doc.ua
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Мені завжди хотілося допомагати людям, а найбільше — запобігати погіршенню стану їхнього здоров'я. Саме тому я обрала діагностику, щоб виявляти та запобігати захворюванням на різних етапах розвитку і таким чином сприяти швидкому одужанню.
Лікар Педіатр Борсенко Катерина Михайлівна на Doc.ua
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Лікар – це дуже відповідальна спеціальність, обираючи цей шлях, ти розумієш, що будеш віддавати всі свої сили та натхнення, на те, щоб допомогти маленькому населенню нашої країни. Мені дуже подобається спілкуватись із дітками, знаходити спільну мову із кожним, хто звертається за допомогою. Діти часто потребують особливого підходу та захисту і я намагаюсь їм це забезпечити. Бачити як після твого лікування, маленькі пацієнти одужують, це те заради чого ти обирала цю спеціальність. Завжди є бажання та ціль постійно вчитись, розвиватись, вдосконалювати себе та ставати кращою в педіатрії з кожним днем.
Лікар Реабілітолог Лопатюк  Вадим   Олександрович  на Doc.ua
Консультація
Лікар Отоларинголог Штельмах Галина Костянтинівна на Doc.ua
Консультація від499 грн
Галина Костянтинівна - дитячий лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії. Здійснює терапію захворювань, пов'язаних з вухами, горлом, носом у дітей. Володіє великим спектром маніпуляцій ЛОР-профілю.
Лікар УЗД-фахівець Сінгаєвська Тетяна  Володимирівна на Doc.ua
Консультація
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Грабик Тетяна Михайлівна на Doc.ua
Консультація від350 грн
Косметолог, спеціалізується на омолоджуючих, мануальних і апаратних процедурах по догляду. Проводить процедури по депіляції, працює з усіма типами восків і шугаринга.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Бунецька Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Консультація від400 грн
Спеціалізується на проведенні процедур по догляду за обличчям, а також пілінгу та лазерної епіляції. Володіє мезотерапією і карбоксітерапією.
Лікар Сімейний лікар Бабюк Тетяна  Петрівна на Doc.ua
Консультація від400 грн
Лікар Терапевт Майданик  Оксана Миколаївна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Оксана Миколаївна - лікар терапевт. Спеціалізується на профілактиці та лікуванні гострих та хронічних хвороб терапевтичного профілю. Також лікар має досвід роботи у Вінницькому міському клінічному пологовому будинку «Жіноча консультація»