Вінниця
Лікар Отоларинголог Барциховська (Лямпрехт) Євгенія Андріївна на Doc.ua

Відгуки про Барциховська (Лямпрехт) Євгенія Андріївна

Консультація від550 грн
Євгенія Андріївна - оториноларинголог з 8-річним стажем роботи. Вона спеціалізується на лікуванні захворювань, що вражають ніс, органи слуху, гортань і горло. В область професійних інтересів доктора Барціховського входить лікування ринітів, гайморитів, синуситів, втрати слуху і ін.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 63 відгуки

Оксана 16 Травень 2024
Мені сподобалася консультація, лікар дуже детально мене обстежила, направила на діагностику. Після діагностики КТ лікар мене знову прийняла, дуже детально розказала в чому проблема, виписала ліки, все зрозуміло пояснила як вирішити проблему. Я дуже задоволена лікарем і буду до лікаря звертатися ще
Марина 16 Квітень 2024
Дуже задоволені лікарем. Візит нам дуже сподобався. Все максимально було комфортно.
Дмитро 12 Березень 2024
Нормально пройшов візит.
Ольга 11 Березень 2024
Дуже уважна, кваліфікована лікарка, ретельно проводить огляд, все детально вивчає, також надала дієві рекомендації, я задоволена, дякую.
Ольга 08 Березень 2024
Сподобались і прийом і обслуговування й увага.
Нікіта 17 Лютий 2024
Чудовий спеціаліст, приємна нам сподобалось. Вислухала гарно порадила все що потрібно. Також отримали відповіді на свої запитання.
Анастасія 24 Січень 2024
Дуже хороший і не байдужий лікар. Мені дуже сподобалось на візиті. Все добре і дуже комфортно  пройшло.
Ольга 17 Січень 2024
Прийом мені сподобався, гарна лікарка, все пояянила, дякую!
Дарина 17 Січень 2024
Рекомендую цю лікарку, тільки гарні враження, чудовий фахівець, приємна в спілкуванні, дякую.
Марія 28 Грудень 2023
Прийомом задоволена, дякую.