Сторінка 8: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Гуменюк Олександра Андріївна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Неминуща Олена Ігорівна на Doc.ua
Олена Ігорівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні, реабілітації та профілактики різних внутрішніх патологій у дорослих і дітей різного віку. Займається лікуванням захворювань дихальної системи, органів травлення, серцево-судинної системи
Лікар Сімейний лікар Вербіян Михайло Леонідович на Doc.ua
Михайло Леонідович веде медичний прийом дорослих і дітей. Займається лікуванням вірусних інфекцій, ЛОР захворювань, кардіологічної патології, захворювань сечостатевої системи
Лікар Кардіолог, Сімейний лікар Денисенко Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і кардіології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику. Лікує захворювання і патології такі, як: грип, бронхіт, ішемічна хвороба серця, риніт. Веде прийом для дітей від 10 років
Лікар Сімейний лікар Яременко Наталія Петрівна на Doc.ua
4.6
Лікар другої категорії
Наталія Петрівна спеціалізується на лікуванні та діагностиці ГРВІ, захворювань дихальної, травної, серцево-судинної системи. Проводить консультативний прийом, огляд, призначає лікування, направляє при необхідності до фахівців вузького профілю. Веде прийом дорослих і дітей від 10 років
Лікар Алерголог, Сімейний лікар Котюк Віра Павлівна на Doc.ua
3.9
Лікар спеціалізується на алергології та сімейній медицині. Кваліфікований фахівець з великим стажем роботи, який займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань у дітей. Віра Павлівна має досвід роботи за кордоном, проводить комплексне лікування інсектної, харчової, лікарської, сезонної та інших форм алергії
Лікар Сімейний лікар Булавка Наталія Миколаївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, ГРВІ, отит, риніт, ангіна, коклюш, пневмонія, бронхіт, коліт, дисбактеріоз та інші. Веде прийом для дітей з народження
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Копущак Людмила Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, бронхіт, пневмонія, цистит та інші
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Жана Станіслав Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і педіатрії. Проводить діагностику і лікування захворювань органів дихання, кровообігу, травлення, органів сечовидільної системи; володіє технікою надання невідкладної допомоги. Профілактичне спостереження за дітьми раннього віку (до 1 року)
Лікар Сімейний лікар Дегтяр Юлія Григорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, ЕКГ, забір аналізів, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, ГРВІ, ангіна, риніт, цистит. Веде прийом для дітей від народження
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
8 9 10 chevron_right