Сторінка 9: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Підгірна Анна Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології такі, як: грип, ГРВІ, бронхіт, коліт, ангіна. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Отоларинголог, Сімейний лікар Малишева Олександра Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар другої категорії займається лікуванням захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, порушень роботи шлунково-кишкового тракту, захворювань ЛОР-органів, системних і інфекційних захворювань. Доктор також надає допомогу при алергічних реакціях, невропатіях, пієлонефриті, циститі, гастриті, вестибулопатії та ін. Олександра Юріївна виконує широкий спектр лікувально-діагностичних процедур. Приймає пацієнтів віком від 3-х років.
Лікар Сімейний лікар Дулов  Артур Игоревич на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Комарова  Владислава  Олександрівна на Doc.ua
Владислава Олександрівна консультує дорослих від 18 років з питань лікування і профілактики захворювань дихальної, серцево-судинної систем, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи. Також лікар проводить УЗД дітям від 2х років та дорослим пацієнтам.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Інглятовська Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Сімейний лікар, терапевт. Лікує такі захворювання, як: ГРВІ, бронхіт, запалення легенів, панкреатит, гіпертонічна хвороба, остеохондроз хребта та ін.
Лікар Сімейний лікар Мозговий Олексій Анатолійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить діагностику і лікування захворювань органів дихання, кровообігу, травлення, органів сечовидільної системи, володіє технікою надання невідкладної допомоги. Веде прийом для дорослих і дітей з 1 року
Лікар Сімейний лікар Вавшко Віталій Вікторович на Doc.ua
Лікар Педіатр, Сімейний лікар М`якота  Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна займається лікуванням та профілактикою захворювань дитячого віку. Спеціалізується на терапії гострих та хронічних хвороб респіраторного тракту, сечовидільної системи, ШКТ, а також інфекційних та алергічних захворювань
Лікар Сімейний лікар Білокобильська  Діана  Володимирівна на Doc.ua
Діана Володимирівна лікар загальної практики – сімейний лікар. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дихальної, серцево-судинної, сечовидільної, неврологічних захворювань, шлунково-кишкового тракту. Приймає дорослих і дітей з 6-ти років.
Лікар Сімейний лікар Абраменко Альона Олександрівна на Doc.ua
Лікар загальної практики веде спостереження дітей з моменту народження і дорослих. Надає медичне обслуговування пацієнтів в контексті сім'ї, консультує з грудного вигодовування, збалансованого харчування сім'ї та дітей раннього віку. Доктор дає рекомендації з проведення профілактичних заходів, направляє на необхідні дослідження