Сторінка 9: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар, Терапевт Бородіна Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна - доктор загальної практики сімейної медицини. Лікар веде пацієнтів з 7 років, проводить профілактичні огляди і розшифровку ЕКГ, займається діагностикою та лікуванням ревматологічних, терапевтичних, гастроентерологічних, кардіологічних захворювань і т. д.
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Бех Ігор Володимирович на Doc.ua
Ігор Володимирович надає медичну допомогу дорослим і дітям з 12 років. Доктор Бех постійно бере участь в конференціях з області пульмонології, кардіопатологій і ін. Авторству Ігоря Володимировича належать медичні роботи по санаторно-курортної терапії, уропатологіі і ін.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Шіпульняк Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії і сімейній медицині. Володіє клінічними і додатковими методами обстеження пацієнта (збір анамнезу, огляд, вимір артеріального тиску і ЧСС, сатурації крові, ЕКГ, проба Руф'є, розрахунок індексу маси тіла). Складає план додаткового обстеження і схеми медикаментозного лікування, консультує з питань корекції способу життя (дієта, фізична активність). Займається лікуванням таких захворювань, як: гастрит, бронхіт, пневмонія, цистит, панкреатит, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, риніт. Веде прийом д
Лікар Лікар функціональної діагностики, Фізіотерапевт, Сімейний лікар, УЗД-фахівець, Педіатр Негрієнко Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Доктор веде прийом дітей і дорослих по терапевтичному напрямку, а також консультує в області фізіотерапевтичного лікування і реабілітації. Проводить всі основні види фізіопроцедур. Підбирає індивідуальні відновлювальні програми. Практикує методику нейрореабілітації апаратного біоуправління
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Василюк Олена Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультації та супровід пацієнтів; ведення денного стаціонару; патронаж і щеплення. Лікує такі захворювання і патології, як: бронхіт, пневмонія, трахеїт, гіпертонія. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Сімейний лікар, УЗД-фахівець Стрільник Надія Олегівна на Doc.ua
Лікар проводить медичний нагляд і надає кваліфіковану медичну допомогу з використанням сучасних методів діагностики і лікування. Здійснює тривалий динамічне спостереження за станом здоров'я пацієнта та / або його сім'ї. Призначає і організовує необхідні обстеження і консультації, лікування в умовах стаціонару, займається профілактикою захворювань у своїх пацієнтів.
Лікар Сімейний лікар Журлова Ганна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор проводить прийом для дорослих пацієнтів і дітей від 0 років. Займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту. Консультує батьків з приводу догляду за дітьми раннього віку, в питаннях вакцинації та раціонального харчування новонароджених. Має великий досвід роботи в сімейній медицині
Лікар Сімейний лікар Левенець Світлана Тимофіївна на Doc.ua
Світлана Тимофіївна - сімейний лікар, проводить прийом пацієнтів дитячого віку і дорослих. Спеціалізується на діагностиці та комплексному лікуванні широкого спектру захворювань серцево-судинної і дихальної систем гострих, так і хронічних станів. Приймає також як гірудотерапевт: лікування з використанням медичної п'явки. Займається організацією консультацій у інших фахівців з вузькою спрямованістю
Лікар Імунолог, Сімейний лікар Пугач Алла Мар'янівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, імунології для дітей. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ГРВІ, вітрянка, панкреатит, цистит
«ДОБРОДІЙ», сімейний медичний центр
Пн-Пт (09:00 - 20:00), суббота (09:00 - 18:00), воскресенье (09:00 - 16:00)
вул. Чавдар, 8на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог Телега Наталія Валентинівна на Doc.ua
Лікар приймає в клініці дорослих і дітей з 12 років. Наталя Валентинівна лікує вірусні захворювання (грип, ГРВІ), органів дихання, шлунка і кишечника, сечовивідних шляхів, серця і судин та інші захворювання терапевтичного профілю.
Агапіт на м. Чернігівська
Первичная консультация семейного врача для детей от 3 до 15 лет ‒ 350 грн., Повторный прием детей от 3 до 15 лет ‒ 250 грн., Повторный прием взрослых ‒ 200 грн
вул. Юрія Поправки, 14 ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська