Сторінка 14: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Терапевт, Сімейний лікар Брякіна Ганна Андріївна на Doc.ua
Професійна підготовка лікаря дає змогу правильно діагностувати і грамотно лікувати широкий спектр захворювань і патологічних станів внутрішніх органів. Велику увагу лікар приділяє виявленню факторів ризику і запобіганню розвитку хронічних захворювань, надає рекомендації щодо правильного харчування та здорового способу життя, призначає терміни вакцинації
Лікар Сімейний лікар, Алерголог, Гастроентеролог Матейчук Альона Ярославівна на Doc.ua
Олена Ярославівна - лікар загальної практики. Діагностика, лікування та диспансеризація пацієнтів, лікування на денному стаціонарі. Видача листків непрацездатності. Ведення медичної документації, підготовка звітів. Профогляди планові і позапланові. Проведення сан.-освітньої роботи з населенням, первинна, вторинна, третинна профілактика. Організація проведення вакцинації дітей та дорослих, огляд перед вакцинацією, спостереження після вакцинації. Великий досвід лікування важких хронічних хворих з поєднаною патологією. Ведення дітей
Лікар Сімейний лікар Вербіян Михайло Леонідович на Doc.ua
Михайло Леонідович веде медичний прийом дорослих і дітей. Займається лікуванням вірусних інфекцій, ЛОР захворювань, кардіологічної патології, захворювань сечостатевої системи
Мобільна клініка «ДоброДок»
Врач работает исключительно с вызовами на дом. Выезд за границы Киева — 650 грн. Стоимость педиатрического выезда врача – 600 грн. Стоимость для взрослого – 450 грн.
м. Київ, вул. Попудренка, 34на карті
Дніпровськийм. Академмістечко
Виклик додому
Лікар Сімейний лікар Цаплєва Олена Юріївна на Doc.ua
Лікар здійснює терапію в області пульмонології, кардіології, гастроентерології та нефрології. Проводить первинне обстеження, планову діагностику, оформлення медичної документації, лікувальні і профілактичні заходи. Веде прийом дорослих і дітей з 5 річного віку
Лікар Сімейний лікар, Отоларинголог Тишевич Володимир Вікторович на Doc.ua
Головним обов'язком Володимира Вікторовича є комплексний аналіз здоров'я пацієнта, підбір найбільш ефективного лікування, а також відвідування пацієнта, при необхідності, на дому. Проводить організацію сезонної і планової вакцинації у дітей і дорослих. Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, серцево-судинної та сечовидільної системи, шлунково-кишкового тракту, вірусних і бактеріальних інфекцій. Прийом дітей здійснює з 12 років
Лікар Отоларинголог, Сімейний лікар Букатін Павло Анатолійович на Doc.ua
Лікар проводить амбулаторний прийом дорослих і дітей з народження. Володіє різними методиками консервативного і оперативного лікування гострої і хронічної патології ЛОР-органів. Консультує з питань профілактики захворювань в області отоларингології, витягує з ЛОР-органів сторонні предмети. Володіє навичками роботи з інноваційним обладнанням для проведення оперативних маніпуляцій (увулопалатопластика (лікування хропіння), вазотомія нижніх носових раковин з латеропозиції, поліпотомія, септопластика). У діагностичній та лікувальні
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Коротун Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
21рік досвіду
Тетяна Анатоліївна сімейний лікар і терапевт з вищою кваліфікаційною категорією. Вона має вже чималий досвід роботи і займається лікуванням і діагностикою терапевтичних захворювань, також знімає і розшифровує ЕКГ.
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар, Гастроентеролог Стрільник  Надія Олегівна на Doc.ua
Надія Олегівна фахівець з діагностики та лікування захворювань терапевтичного профілю, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, дихальної системи. Проводить профілактичні огляди, консультує дітей з 5 років.
Лікар Сімейний лікар, Педіатр Ващенко Владислав Миколайович на Doc.ua
Ващенко В. Н. є фахівцем з сімейної медицини та терапії. Владислав Миколайович спеціалізується на лікуванні хвороб в гострій / хронічної стадії, що вражають серце, сечовидільну систему, дихальні шляхи. Владислав Миколайович збирає анамнез, розшифровує результати інструментальних досліджень, призначає лікування.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт, УЗД-фахівець Солодовников Ігор В'ячеславович на Doc.ua
Ігор В'ячеславович займається захворюваннями широкого спектра. Він діагностує, веде і лікує проблеми дихальної, травної, серцево-судинної системи і інфекційні захворювання. Виконує різні процедури, такі як ЕКГ, спірографію, фізіо-процедури і холтер