Сторінка 16: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

3.9
Лікар Алерголог, Сімейний лікар Котюк Віра Павлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на алергології та сімейній медицині. Кваліфікований фахівець з великим стажем роботи, який займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань у дітей. Віра Павлівна має досвід роботи за кордоном, проводить комплексне лікування інсектної, харчової, лікарської, сезонної та інших форм алергії
КДЦ Шевченківського району, філіал №8
вул. Білоруська, 11на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Сімейний лікар, Педіатр, Інфекціоніст, Гастроентеролог Набокова Вікторія  Гориславівна на Doc.ua
Вікторія Гориславівна – лікар вищої категорії. Спеціалізується на сімейній терапії, педіатрії, гастроентерології, інфекційних захворюваннях. Лікує захворювання дихальної системи, ШКТ, дитячі інфекції (менінгіти, гепатити, глистні інвазії, невралгії. У дорослих захворювання суглобів, кардіопатології та ін.
Лікар Сімейний лікар Шабля Тетяна Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші
Лікар Сімейний лікар Лясковська Валентина Сергіївна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Барабаш Надія Дмитрівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Сербіненко Юрій Григорович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії і сімейній медицині. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ангіна, анемія, бронхіт, риніт, панкреатит, коліт, мігрень. Веде прийом для дітей від 12 років
Лікар Сімейний лікар Шевченко Лариса Семенівна на Doc.ua
У професійну область інтересів Лариси Семенівни входить діагностика і подальше лікування різних хвороб без ускладнень. Також даний фахівець компетентний у призначенні аналізів, вирішенні питання про госпіталізацію.
Лікар Сімейний лікар Левенець  Світлана  Тимофіївна на Doc.ua
вітлана Тимофіївна – сімейний лікар зі стажем роботи 30 років. Спеціалізується на лікуванні захворювань внутрішніх органів, серцево-судинної системи, органів дихальної системи та ін. Також лікар записує та розшифровує ЕКГ.
Лікар Сімейний лікар Сосюра Віталій Олексійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких захворювань, як: ГРВІ, бронхіт, пневмонія, артрит, міозит, радикуліт, гастрит, панкреатит. Лікар приймає дітей з 12 років