Сторінка 12: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар, Педіатр ​Вовчук Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: грип, бронхіт, коліт, ГРВІ, риніт, цистит, краснуха, вітряна віспа, анемія, ангіна
Лікар Сімейний лікар Абадеева Мария Дмитриевна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші
Лікар Сімейний лікар Ткачук Валентина Антонівна на Doc.ua
У пріоритеті лікувальної практики Валентини Антонівни — захворювання дихальних шляхів, гіпертонічна хвороба, серцево-судинні захворювання. Головним обов'язком лікаря є якісний аналіз здоров'я пацієнта, підбір найбільш ефективного лікування
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Купченко Валентина Вікторівна на Doc.ua
Валентина Вікторівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні захворювань серцево-судинної системи, дихальної системи, гастроентерологічних патологій. Веде спостереження за пацієнтами, надає невідкладну допомогу, володіє методиками гомеопатичного лікування.
Лікар Сімейний лікар Левенець Світлана Тимофіївна на Doc.ua
Світлана Тимофіївна спеціалізується на сімейній медицині. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань дітей і дорослих. Лікує такі захворювання, як: бронхіт, панкреатит, пневмонія, загострення хронічного пієлонефриту. Лікар веде прийом від 7 років.
Лікар Сімейний лікар Можарівська Катерина Михайлівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, пальпацію, перкусію, аускультацію, отоскопію, фарингоскопію, пульсоксиметрію, тонометрію, призначення лікування, контроль за ходом терапії, оформлення довідок про стан здоров'я, щеплення
Лікар Сімейний лікар Сірік Вікторія Олегівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Колесник Олександр Григорович на Doc.ua
Олександр Григорович веде прийом дітей (від 10 років) та дорослих. Спеціалізується на загальній практиці – сімейній медицині. Займається діагностуванням та лікуванням захворювань органів дихання, хвороб серцево-судинної системи, патологій органів шлунково-кишкового тракту, захворювань сечовидільної системи, хвороб системи крові, порушень обміну речовин та ін
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Аліферов Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар, кандидат медичних наук Аліфер Ольга Олександрівна, має значний досвід роботи в області сімейної медицини та терапії. Професійно проводить консультативні прийоми і лікування таких захворювань як ГРВІ, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, ішемічна хвороба серця і багато іншого.
Превентклініка медичний центр
Взрослые и дети от 2-х лет и старше
Київ, вул. Митрополита В. Ліпковского, 45на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Виклик додому
Лікар Сімейний лікар, Лікар екстреної медицини, Педіатр Зінченко Богдан Олександрович на Doc.ua
Лікар невідкладної допомоги, сімейний лікар першої категорії. Займається діагностикою, веденням і лікуванням різних захворювань травної, дихальної, серцево-судинної систем і інфекційних захворювань на дому.