Сторінка 13: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Малєєва Владислава Олександрівна на Doc.ua
Лікар сімейної медицини другої категорії Малєєва Владислава Олександрівна, має великий досвід роботи. Професійно проводить консультативні прийоми, діагностику, а так само лікування гострих і хронічних захворювань
Превентклініка медичний центр
Київ, вул. Митрополита В. Ліпковского, 45на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Виклик додому
Лікар Сімейний лікар, УЗД-фахівець Федченко Олена Володимирівна на Doc.ua
Сімейний лікар першої кваліфікаційної категорії. Напрямки практичної діяльності: кардіологія, гастроентерологія, пульмонологія.
Лікар Сімейний лікар Барболіна Юлія Станіславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші
Лікар Сімейний лікар Гуменюк Олександра Андріївна на Doc.ua
Амеда на Златоустівській
вул. Златоустівська, 16на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Сімейний лікар Холоденко Виктория Владимировна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Ивашко Юлия Васильевна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Неминуща Олена Ігорівна на Doc.ua
Олена Ігорівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні, реабілітації та профілактики різних внутрішніх патологій у дорослих і дітей різного віку. Займається лікуванням захворювань дихальної системи, органів травлення, серцево-судинної системи
Мобільна клініка «ДоброДок»
врач работает исключительно с вызовами на дом. Выезд за границы Киева — 650 грн. Стоимость педиатрического выезда врача – 600 грн. Стоимость для взрослого – 450 грн.
м. Київ, вул. Попудренка, 34на карті
Дніпровськийм. Академмістечко
Виклик додому
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Власенко Ярослав Юрійович на Doc.ua
Даний фахівець є експертом в питаннях превентивної медицини, а також діагностики і лікування захворювань серцево-судинної системи. Варто згадати і те, що Ярослав Юрійович має практичний досвід лікування у випадках невідкладних станів і є автором безлічі статей з медицини для тематичних і публіцистичних видань
Лікар Сімейний лікар Давиденко Людмила Вікторівна на Doc.ua
Лікар-фахівець з загальної практики-сімейної медицини. Надає первинну медичну допомогу дитячому та дорослому населенню. Займається профілактикою і лікуванням хвороб. Бере активну участь в науково-практичних конференціях, майстер-класах, тренінгах. Має досвід роботи в області лікувальної справи
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Брякіна Ганна Андріївна на Doc.ua
Професійна підготовка лікаря дає змогу правильно діагностувати і грамотно лікувати широкий спектр захворювань і патологічних станів внутрішніх органів. Велику увагу лікар приділяє виявленню факторів ризику і запобіганню розвитку хронічних захворювань, надає рекомендації щодо правильного харчування та здорового способу життя, призначає терміни вакцинації