Сторінка 11: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Мітяй Віктор Васильович на Doc.ua
41рік досвіду
Лікар спеціалізується на педіатрії. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші
Лікар Сімейний лікар Костогриз Наталія Петрівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить амбулаторне спостереження за пацієнтами в сім'ї, медичний супровід дітей з 3 років, підбір індивідуальних схем лікування хронічних захворювань, профілактичний огляд і рекомендації щодо здорового способу життя
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Виклик додому
Лікар Терапевт, Сімейний лікар, Інфекціоніст Соколова Олена Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, займається лікуванням широкого спектру внутрішніх захворювань дорослих пацієнтів і дітей. Олена Георгіївна надає діагностичну, консультативну, амбулаторно-поліклінічну допомогу в сфері терапії інфекційних хвороб, гастроентерології, шлунково-кишкових та інших патологій. Проводить розшифровку і аналіз ЕКГ, лабораторних досліджень
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Євромед
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар УЗД-фахівець, Терапевт, Сімейний лікар Полякова Ганна Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст в області терапії, сімейної медицини, ультразвукової діагностики. Сімейний лікар 2-ї категорії. Лікар-сонолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, сечовидільної, серцево-судинної, травної систем; є співавтором 10 наукових статей, 23 тез, 5 методичних рекомендацій.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Курушкін Сергій Олегович на Doc.ua
Володіє методиками проведення фізікальної (огляду) та інструментальної діагностики (проведення отоскопії, ФГДС, ЕКГ, УЗ-досліджень, офтальмоскопії, риноскопії). Доктор Курушкін становить план вакцинації, він надає консультаційні послуги щодо зміни способу життя пацієнта, розробляє план дієтичного харчування, підбирає фіз. навантаження.
Лікар Сімейний лікар Расулова Айсел Адалат кизи на Doc.ua
Доктор лікує такі захворювання, як: бронхіт, гастрит, ларингіт, панкреатит, пневмонія, цукровий діабет, цистит, тонзиліт, фарингіт, виразкова хвороба
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Мізернік Марія Василівна на Doc.ua
Марія Василівна використовує комплексний підхід до аналізу здоров'я пацієнтів, проводить амбулаторне обстеження, призначає необхідні аналізи і профілактичні заходи, становить плани лікування при захворюваннях терапевтичного профілю
Лікар Сімейний лікар Королёва Ирина Валерьевна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Смоляк-Сметкіна Світлана Павлівна на Doc.ua
Світлана Павлівна - педіатр і сімейний лікар, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань у всіх членів сім'ї. Проводить огляд, отоскопію, риноскопію, постановку діагнозу і призначення лікування. Веде дітей з народження, надає консультації з харчування та розвитку дітей, надає психологічну допомогу молодим батькам
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Сімейний лікар Кравчук Олександр Миколайович на Doc.ua
Доктор проводить прийом дорослих і дітей, займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю, інфекційних захворювань дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту, різних хронічних захворювань неінфекційної природи, розробляє схему лікування артеріальної гіпертензії
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті