Сторінка 7: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Тарковська Оксана Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар широкого профілю, відмінний діагност, фахівець з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Знає вікові особливості своїх хворих, враховує при призначенні лікування спосіб життя, психологічні характеристики, переносимість лікарських засобів та ін. Проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, ендокринної, серцево-судинної систем, порушенням обміну речовин і іншою патологією .
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Липова Ганна Сергіївна на Doc.ua
Анна Сергіївна проводить оцінку фізичного, нервово-психічного розвитку пацієнтів дитячого та підліткового віку. Володіє сучасними методиками дослідження хворих і здорових пацієнтів. Надає профілактичну допомогу, веде пацієнтів від народження і до 18 років
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Кусевіч Оксана Ігорівна на Doc.ua
Має досвід роботи дільничним педіатром в поліклініці і приватній клініці. Надає консультації для дітей від немовлят до 18 років. Також консультації на виїздах невідкладної швидкої допомоги в приватній клініці. Має досвід роботи в дитячих оздоровчих центрах
Лікар Кардіолог, Терапевт, Сімейний лікар Шишкіна Ольга Степанівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Ольга Степанівна - доктор медичних наук, заслужений лікар України, терапевт вищої категорії. Приймає дітей і дорослих із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, і загальнотерапевтичного профілю.
Лікар Сімейний лікар Костогриз Наталія Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить амбулаторне спостереження за пацієнтами в сім'ї, медичний супровід дітей з 3 років, підбір індивідуальних схем лікування хронічних захворювань, профілактичний огляд і рекомендації щодо здорового способу життя
Лікар Інфекціоніст, Терапевт, Сімейний лікар Соколова Олена Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, займається лікуванням широкого спектру внутрішніх захворювань дорослих пацієнтів і дітей. Олена Георгіївна надає діагностичну, консультативну, амбулаторно-поліклінічну допомогу в сфері терапії інфекційних хвороб, гастроентерології, шлунково-кишкових та інших патологій. Проводить розшифровку і аналіз ЕКГ, лабораторних досліджень
Лікар Сімейний лікар Мицак Віктор Іванович на Doc.ua
Лікар працює на принципах доказової медицини. Лікує такі стани як: Covid-19, ГРЗ, пневмонія, тонзиліт, нудота, діарея, печія, підвищений кров‘яний тиск. Не лікує гомеопатією, противірусними та недоказовими препаратами.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Кийло Галина Володимирівна на Doc.ua
Галина Володимирівна проводить профілактичний огляд пацієнта і складання індивідуальної програми профілактичних обстежень, лікування гострих захворювань терапевтичного профілю, а також загострень хронічних хвороб внутрішніх органів. Приймає дорослих і дітей з 3 років
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Аліферов Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар, кандидат медичних наук Аліфер Ольга Олександрівна, має значний досвід роботи в області сімейної медицини та терапії. Професійно проводить консультативні прийоми і лікування таких захворювань як ГРВІ, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, ішемічна хвороба серця і багато іншого.
Лікар Сімейний лікар Малєєва Владислава Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар сімейної медицини другої категорії Малєєва Владислава Олександрівна, має великий досвід роботи. Професійно проводить консультативні прийоми, діагностику, а так само лікування гострих і хронічних захворювань
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 10 chevron_right