Сторінка 6: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Божко  Олександра  Андріївна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Олександра Андріївна - лікар загальної практики-сімейний лікар. Займається лікуванням захворювань внутрішніх органів, серед яких: ГРВІ, гострий бронхіт, фарингіт, риніт, трахеїт, ларингіт, отит, синусит, пневмонія, гастрит, ГЕРХ, панкреатит, холецистит, пієлонефрит, цистит, остеохондроз, неврологічні захворювання, алергічні захворювання. Веде прийом дітей і дорослих, встановлення плану обстеження і при необхідності направлення до вузьких спеціалістів.
Лікар Сімейний лікар Саєнко  Віталій  Олегович на Doc.ua
Консультація від550 грн
Віталій Олегович - спеціалізується на сімейній медицині. Приймає дорослих та дітей з 14 років. Спеціалізується на лікуванні захворювань внутрішніх органів та систем. Проводить консультативний прийом, ЕКГ, офтальмоскопію, отоскопію, дерматоскопію.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Журавель Сергій Миколайович на Doc.ua
Сергій Миколайович - терапевт і сімейний лікар. Регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, майстер-класи та тренінги. Займається лікуванням захворювань у пацієнтів від 3-х років в сферах гастроентерології, пульмонології, серцево-судинних патологій, інфекційних захворювань.
Лікар Сімейний лікар Сулькивская Елена Анатольевна на Doc.ua
Лікар Нарколог, Терапевт, Сімейний лікар Качан Олександр Анатолійович на Doc.ua
Олександр Анатолійович сімейний лікар, терапевт і нарколог з досвідом роботи більше 40 років. Займається лікуванням різних терапевтичних захворювань (бронхіт, анемія, захворювання шлунково-кишкового тракту), проводить детоксикацію, виведення з запою, торпедування, підшивку
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Багіров Алі Азіз Огли на Doc.ua
Алі Багіров — сімейний лікар, спіціалізіруется на лікуванні захворювань педіатричного, терапевтичного, імунологічного профілю. Володіє базовими навичками квантової терапії та функціональної діагностики
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Невролог, Сімейний лікар Тесленко  Олена  Євгенівна на Doc.ua
Лікар здійснює діагностику вагітності, спостереження за вагітними, раннє виявлення ускладнень вагітності і пологів, лікування та нагляд за породіллями. Олена Євгенівна організовує та проводить диспансеризацію гінекологічних хворих. Застосовує сучасні методи профілактики, лікування та реабілітації в межах своєї спеціальності. Лікар володіє всіма методами амбулаторного і стаціонарного лікування. Надає швидку і невідкладну медичну допомогу хворим акушерсько-гінекологічного профілю. Дотримується принципів медичної деонтології.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Дума Алла Вікторівна на Doc.ua
Алла Вікторівна є фахівцем з дитячого харчування, також вона здійснює патронаж новонароджених. Займається лікуванням дітей, у яких діагностовано алергічні дерматити, хвороби за профілем гастроентерології, пульмонології. Доктор Дума надає супровід дітей при іноземних посольствах.
Лікар Імунолог, Сімейний лікар Пугач Алла Мар'янівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, імунології для дітей. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ГРВІ, вітрянка, панкреатит, цистит
Лікар Гастроентеролог, Сімейний лікар Телега Наталія Валентинівна на Doc.ua
Лікар приймає в клініці дорослих і дітей з 12 років. Наталя Валентинівна лікує вірусні захворювання (грип, ГРВІ), органів дихання, шлунка і кишечника, сечовивідних шляхів, серця і судин та інші захворювання терапевтичного профілю.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 9 10 chevron_right