Сторінка 15: Дитячі Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Путря Ганна Валеріївна на Doc.ua
Анна Валеріївна займається лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, шкіри, дихальної системи. Лікар бере активну участь в медичних міжнародних симпозіумах і тренінгах. Володіє навичками введення різних видів ін'єкцій, виконує ЕКГ. Веде прийом пацієнтів з 7 років
4.7
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Подлесоцький Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович веде лікарську практику в якості лікаря-терапевта, сімейного лікаря та гастроентеролога, в його завдання входить виявлення та терапія широкого спектру захворювань системи травлення, органів дихання і сечовиділення та ін. систем організму.
4.6
Лікар Сімейний лікар Яременко Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталія Петрівна спеціалізується на лікуванні та діагностиці ГРВІ, захворювань дихальної, травної, серцево-судинної системи. Проводить консультативний прийом, огляд, призначає лікування, направляє при необхідності до фахівців вузького профілю. Веде прийом дорослих і дітей від 10 років
4.5
Лікар Сімейний лікар Мартынюк Лилия Юрьевна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші
Лікар Сімейний лікар Сазоненко Володимир Миколайович на Doc.ua
Лікар загальної практики, сімейний лікар. Спеціалізується на застосуванні найбільш сучасних методів діагностики і лікування серцево-судинної патології, патології шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів і т. Д. Володіє знаннями в багатьох суміжних спеціальностях - неврології, отоларингології, дерматології, інфекційних хворобах і ін. Приймає дітей від 6 років
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Коломієць Людмила Ростиславівна на Doc.ua
Лікар загальної практики спеціалізується на діагностиці та лікуванні гастроентерологічних, кардіологічних, захворювань верхніх дихальних шляхів у дорослих і дітей з 1-го року життя.
Лікар Сімейний лікар Горнюк Алла Вікторівна на Doc.ua
Лікар загальної практики веде пацієнтів від народження, володіє різними методами діагностики і лікування захворювань внутрішніх органів, серцево-судинної, сечовидільної і дихальної систем. Також спеціалізується на вакцинації дітей та лікуванні основних соматичних хвороб
4.1
Лікар Сімейний лікар Черняк Виктор Николаевич на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Гук Петро Андрійович на Doc.ua
Лікар сімейної практики проводить діагностику, консультування та лікування пацієнтів з проблемами загальнотерапевтичного профілю. Займається диспансеризацією, надає допомогу в терапії шлунково-кишкової, дихальної, серцево-судинної систем
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Грішина Світлана Сергіївна на Doc.ua
Доктор Грішина Світлана Сергіївна займається діагностикою та лікуванням найбільш поширених захворювань дітей з народження. Консультує щодо догляду за новонародженим, проблеми вигодовування, введення прикорму, розвитку. Практикує лікування таких захворювань у дітей як отит, анемія, лімфоденіт, поширені грві, ентероколіт, бронхіти, пневмонії, алергії, діагностика ендокринних паталогій, пієлонефріт, діскенезія жовчновивідних шляхів, біліарні паталогії, дісбіози, обмінні порушення. Має досвід роботи більше десяти років амбулаторного та стаціонарного лікування дітей. Медичний супровід дорослих пацієнтів. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань: гіпертонічні хворобине обтяжені різними ускладненнями та ін.