Сторінка 487: Приватні лікарі в Києві

Лікар Пародонтолог, Стоматолог-хірург Кожарін Олександр Михайлович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на хірургічної стоматології, видаляє зуби будь-якого ступеня складності. Крім видалення, проводить одно-, двоетапну імплантацію, застосовуючи імплантаційні системи Мis, Alpha-Bio, K3, Ankylos, Straumann. Лікує такі захворювання і патології, як: абсцес, рецесія ясен, періімплантіт, пародонтит, періостит, ретеновані зуби. Веде прийом для дітей від 6 років, пластика вуздечки від народження
Лікар УЗД-фахівець Шимон Михайло Михайлович на Doc.ua
4.1
Дорослий і дитячий УЗ-діагност. Проводить функціональну діагностику (ехокардіографія, доплеровське сканування судин) і ультразвукове дослідження
Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Криворучко Володимир Станіславович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Володимир Станіславович - професіонал в галузі дитячої неврології. Виконує електроміографію стимуляційних і голкову. Призначає фізіотерапевтичне лікування пацієнтам зі скаргами на біль спині і шиї, мігрені. Надає допомогу при епілептичних припадках і судомах, інфекційних ураженнях нервової системи
Лікар УЗД-фахівець Шклянка Михайло Ігорович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-інфекціоніст, лікує вірусні гепатити, вірус іммунідефіціта, ВІЛ-асоційовані інфекції. Спеціаліст регулярно відвідує конгреси і конференції, а також проходить курси підвищення кваліфікації, тим самим вивчаючи всі нововведення, які можуть зробити лікування набагато ефективніше.
Лікар Гінеколог Ткачук Наталія Володимирівна на Doc.ua
4.1
Ткачук Наталія проводить лікування: дисплазії епітелію шийки матки методами лазерної деструкції, кріодеструкції, радіохвильової хірургії, захворювань, що передаються статевим шляхом, консервативне лікування фіброміоми матки. Коригує гормональні порушення, проводить амбулаторну гістероскопію
Лікар Кардіолог Волкова  Таміла  Вагифівна на Doc.ua
4.1
Лікар-кардіолог. Працює за принципами доказової медицини і міжнародних протоколів. Надає планову і термінову медичну допомогу пацієнтам за профілем кардіології. Веде консультативний прийом. Здійснює діагностику захворювань серцево-судинної системи за допомогою сучасних методів дослідження. Також займається профілактикою кардіологічних недуг. Лікує стенокардію, ішемічну хворобу серця, інфаркти та інсульти, вегетосудинну дистонію. Спостерігає хронічно хворих пацієнтів.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Торбенко  Ірина  Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ірина Василівна - лікар дерматолог, дерматовенеролог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань дермотовенерологічного профілю. Проводить консультативну та персональну діагностику проблем шкіри, індивідуальний підбір безпечних та ефективних методик лікарського лікування патології шкіри, підбір косметики з урахуванням стану шкіри. Також Ірина Василівна займається професійним лікуванням вугрової хвороби, акне, демодекса, видаленням новоутворень шкіри радіохвильовим методом.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Барановська  Ілона Володимирівна   на Doc.ua
Лікар другої категорії
Займається лікуванням трихологічних захворювань (себорейного дерматиту, псоріазу шкіри голови, телогенового випадіння волосся, андрогенетичної алопеції, гніздової алопеції) та дерматологічних захворювань (дерматитів, акне, розацеа, грибкових уражень, псоріазу, себореї, вірусних та бактеріальних інфекцій шкіри). Спеціалізується на проведення діагностичної дерматоскопії на апараті Fotofinder. Проводить доглядові та ін’єкційні процедури (плазмотерапія, мезотерапія, біоревіталізація). Займається видаленням новоутворень (папілом, родимок, бородавок, кондилом, міліумів, ангіом та ін.) радіохвильовим методом та кріодеструкцію рідким азотом. Лікар успішно практикує процедури з лікування шкіри голови, волосся та обличчя. Має індивідуальний підхід до кожного пацієнта та у своїй роботі керується засобами доказової медицини.
Лікар Косметолог Шишова Руслана Миколаївна на Doc.ua
4.0
Руслана Миколаївна є кваліфікованим фахівцем в області інноваційної лазерної косметології, досконало володіє технікою роботи на різних типах лазера.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Моргун Світлана Василівна на Doc.ua
4.0
Доктор спеціалізується психіатрії та психотерапії. Проводить діагностику психічних і поведінкових розладів, медикаментозне лікування, індивідуальну і сімейну психотерапію. Лікує такі захворювання і патології, як: шизофренія. шизоттиповий розлад і інші