Сторінка 486: Приватні лікарі в Києві

Лікар Фізіотерапевт Голодова Вікторія Юріївна на Doc.ua
4.2
Серед пріоритетних напрямків роботи доктора Голодової - складання, проведення реабілітаційних програм. Також Вікторія Юріївна проводить карбоксітерапію, пневмопресінг, фізіотерапевтичні процедури.
Лікар Акушер-гінеколог Городнича Лариса Миколаївна на Doc.ua
4.2
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить гінекологічний огляд, кольпоскопію, радіохвильове лікування шийки матки, видалення кондилом, УЗД органів малого тазу, ведення фізіологічної вагітності і вагітних з групи високого ризику
Лікар Ревматолог Дьяков Ігор Миколайович на Doc.ua
4.2
Лікар-ревматолог, кандидат медичних наук, займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов'язаних з ураженням сполучної тканини.
Лікар Стоматолог Алексєєва Олена Григорівна на Doc.ua
4.2
Доктор Алексєєва обіймає посаду головного лікаря клініки. В область професійних інтересів Олени Григорівни входить проведення незнімного протезування за допомогою металокерамічних конструкцій (титан, КХС, дорогоцінний метал), безметаллових конструкцій, мікропротезування (накладки, вкладки, вініри), знімного протезування, знімного/незнімного протезування на імплантатах, виборчого пришліфування оклюзійних поверхонь зубів.
Лікар УЗД-фахівець Антоненко Наталія Миколаївна на Doc.ua
4.2
Наталія Миколаївна фахівець ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології. Проводить дослідження органів і систем людини, виконує ехокардіографію і нейросонографію. Має сертифікат Fetal Medicine Foundation (Великобританія)
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Рогожа Вадим Михайлович на Doc.ua
4.2
Лікар спеціалізується на хірургії, проктології і ендоскопії. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з хірургічною патологією (захворювання м'яких тканин, підшкірно-жирової клітковини, патології живота і грудної клітки, варикозну хворобу нижніх кінцівок), проктологічній патології (геморой, парапроктит, анальна тріщина, епітеліально-куприкова ходи). Ендоскопічний прийом (гастроскопія, колоноскопія діагностична, поліпектомія, забір матеріалу на патогістологічне дослідження (біопсія), зупинка шлунково-кишкової кровотечі, патологі
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Отоларинголог Єсіна  Ольга Олександрівна на Doc.ua
4.2
Лікар-оториноларинголог приймає пацієнтів з гострими і хронічними формами тонзиліту, отиту, порушенням слуху, гнійних захворювань верхніх дихальних шляхів. Проводить діагностику і лікування порушень слуху і вірусних захворювань ЛОР-органів. Виконує видалення новоутворень носоглотки і видалення чужорідних тіл.
Лікар Уролог, Хірург Костерін Віталій Валерійович на Doc.ua
4.1
Лікар-уролог-хірург вищої категорії. Лікує такі захворювання, як: запальні захворювання нирок; паранефрит; неспецифічні запальні захворювання сечового міхура, сечівника і його залоз; неспецифічні запальні захворювання статевих органів у чоловіків; специфічні запальні захворювання органів сечостатевої системи; мочекам'яна хвороба; новоутворення органів сечостатевої системи; паразитарні захворювання сечостатевої системи; ушкодження сечостатевих органів; еректильна дисфункція, нейрогенна дисфункція сечового міхура; нефроптоз; гідронефроз; аномалії нирок і сечоводів; аномалії сечового міхура і сечовипускального каналу; аномалії чоловічих статевих органів, лікування гострих і хронічних захворювань органів черевної порожнини
Лікар Кардіолог Багратіон Лейла Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, за допомогою апаратних методів лікування позбавляє пацієнтів від вірусних та бактеріальних навантажень, гепатитів, гаймориту, алергії, артриту, головного болю та ін.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Волченко Ліна Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ліна Сергіївна - професіонал в області ортодонтичної стоматології. Проводить консультативний прийом і огляд, займається лікуванням карієсу, пульпіту, пародонтиту під дентальним мікроскопом, проводить ортодонтичне лікування неправильного прикусу за допомогою брекет-систем, знімних пластин, трейнерів, кап