Сторінка 483: Приватні лікарі в Києві

Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Калиничев Олександр Вадимович на Doc.ua
4.5
Провідний спеціаліст у галузі сімейної медицини, гастроентерології, кардіології та терапії, підбирає базисну терапію при захворюваннях дихальної, сечовидільної, гепатобіліарної, серцево-судинної систем. Займається інтерпретацією основних лабораторних аналізів, розшифровкою ЕКГ. Застосовує схеми небулайзерної терапії для лікування хронічних пульмонологічних патологій
Лікар Психіатр, Психотерапевт Осадчий Олександр Віталійович на Doc.ua
4.5
Олександр Осадчий є кваліфікованим психологом і психотерапевтом, гештальт-терапевтом, лікарем з багатим клінічним досвідом психотерапевтичної та психіатричної практики, автором безлічі статей, публікацій, книг з питань психології та психотерапії. Також Олександр Осадчий вів передачу "Я все про тебе знаю" на телеканалі "Інтер".
Лікар Онколог Рижкова Юлія Володимирівна на Doc.ua
4.5
Клінічний онколог, променевий терапевт. Надає консультативну допомогу з метою призначення дистанційної променевої терапії при будь-якій онкологічній патології. Володіє всіма сучасними методами діагностики і лікування раку основних локацій. Бореться з раком за допомогою: хіміотерапії, таргетної і імунологічної терапії
Лікар Стоматолог Коверник Ігор Васильович на Doc.ua
4.5
Лікар стоматолог-ортопед. Основний напрямок практичної діяльності - мікропротезування зубного ряду ортопедичними конструкціями; знімне і незнімне протезування.
Лікар Реабілітолог, Кінезітерапевт Комаренко Юлія на Doc.ua
4.5
Фахівець з фізичної реабілітації та кінезітерапії. Володіє навичками кінезіологічного тейпування, техніками глибокого масажу. Займається лікуванням артрозу (остеоартрозу), дорсалгії (болі в спині), цервикалгії (болі в шиї), остеохондрозу, сколіозу і ін.
Лікар Педіатр Мамонова Олена Миколаївна на Doc.ua
4.5
Олена Миколаївна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, доктор використовує в лікуванні комплексний підхід до маленьких пацієнтів
Лікар Отоларинголог Онищенко Юлія Іванівна на Doc.ua
4.5
Лікар вищої категорії - отоларинголог, працює з дітьми, займаючись проведенням оперативних втручань (ургентних і планових) для лікування патологій ЛОР-органів. В роботі використовує сучасну ендоскопічну техніку. Юлія Іванівна є учасником щорічних конференцій отоларингологів України, а також міжнародних конференцій.
Лікар Ендокринолог Гутаревич Галина Олександрівна на Doc.ua
4.5
Галина Олександрівна є висококласним фахівцем з питань діагностики та лікування захворювань, пов'язаних з порушенням обміну речовин, таких як: цукровий діабет, метаболічний синдром, ожиріння і. т. д. Також варто відзначити, що даний лікар крім величезної кількості лікувальних маніпуляцій проводить спільне ведення пацієнтів з іншими вузьконаправленими фахівцями
Лікар Кардіолог, Терапевт Рафальський Станіслав Олексійович на Doc.ua
4.5
Лікар-кардіолог проводить електрокардіографію, ехокардіографію, полісомнографію, спірометрію, добовий моніторинг артеріального тиску та ЕКГ. Ефективно діагностує на початкових стадіях розвитку порушення роботи серця. Крім того, доктор здійснює лікування хвороб терапевтичного профілю
Лікар Стоматолог Кухтей Ганна Іванівна на Doc.ua
4.5
Анна Іванівна стоматолог-терапевт для дорослих і дітей, що спеціалізується на професійному догляді за порожниною рота, використовуючи ультразвукове обладнання. Доктор володіє спектром методик по естетичному відновленню зубів фотополімерним матеріалом і сучасної обробкою кореневих каналів. Веде прийом російсько-, україно- та англомовних пацієнтів.