Приватний кабінет подолога Мазуренко

Приватний кабінет подолога Мазуренко

Практикуючий лікар
add_box Подологія ... ще
У Приватному кабінеті подолога Мазуренко М. В. приймає досвідчений подолог, фахівець з лікування різних хвороб і поразок стопи. У приватному кабінеті проводять апаратний / обрізний педикюр, лікування натоптишів, бородавок, подагри, грибкових інфекцій, стрижневих мозолів
access_time_filled пн - сб : 12:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
провулок Арсенальний 5, оф.23на карті
Печерський м.Арсенальна м.Печерська

Приватний кабінет подолога Мазуренко Мар'яни Василівни надає повний спектр медичних послуг з професійного догляду за стопою. В роботі використовується ефективний апарат Podolog Nova 3, завдяки якому процедури проходять атравматично, володіючи при цьому максимальною ефективністю при вирішенні подологічних проблем.

Серед послуг, які надаються в кабінеті подолога:

• проведення апаратного манікюру / педикюру;
  • догляд за діабетичною стопою;
  • видалення стрижневих мозолів - твердих ороговілих ділянок шкіри, які йдуть углиб тканин. Видалення відбувається з використанням спеціальних борів;
  • лікування гіперкератозу - гіперкератоз являє собою ороговілі, грубу шкіру, яка покривається хворобливими тріщинами. Народна назва гіперкератозу - натоптиші. Видаляють натоптиші за допомогою апаратного педикюру;
  • лікування тріщин;
  • лікування врослого нігтя - в цілях лікування врослого нігтя використовується 2 види пластин: Podofix, B/S;
  • лікування грибкових інфекцій:
  • зішліфовки грибкового нігтя;
  • протезування медичним гелем нігтьової пластини;
  • лікування підошовних бородавок - лікування проводиться атравматичною та ефективною методикою - кріодеструкцією.
Марія 07 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Наталя 16 Лютий 2024
Все влаштувало у цьому приватному кабінеті. Було комфортно, все пройшло прекрасно.
Оксана 16 Грудень 2023
Все добре пройшло.
Юлія 11 Грудень 2023
Комфортно, тепло. Ніяких незручностей не було.
Олена 07 Листопад 2023
Все сподобалось у клініці. Привітний персонал. Все дуже гарно пройшло.