Приватний кабінет подолога Мазуренко

Відгуки про клініку Приватний кабінет подолога Мазуренко

Практикуючий лікар
add_box Подологія ... ще
У Приватному кабінеті подолога Мазуренко М. В. приймає досвідчений подолог, фахівець з лікування різних хвороб і поразок стопи. У приватному кабінеті проводять апаратний / обрізний педикюр, лікування натоптишів, бородавок, подагри, грибкових інфекцій, стрижневих мозолів
access_time_filled пн - сб : 12:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
провулок Арсенальний 5, оф.23на карті
Печерський м.Арсенальна м.Печерська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
15 відгуків
Марія 07 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Наталя 16 Лютий 2024
Все влаштувало у цьому приватному кабінеті. Було комфортно, все пройшло прекрасно.
Оксана 16 Грудень 2023
Все добре пройшло.
Юлія 11 Грудень 2023
Комфортно, тепло. Ніяких незручностей не було.
Олена 07 Листопад 2023
Все сподобалось у клініці. Привітний персонал. Все дуже гарно пройшло.
Марія 18 Жовтень 2023
Мене здивувало, що це квартира, не кабінет, а саме квартира, швидше за все житлова. Дуже далека від норм мед закладу.
Анна 10 Жовтень 2023
Цей кабінет знаходиться у звичайній квартирі, звичайного дому та має не дуже приємний запах, Але візит до спеціаліста загалом влаштував.
Крістіна 04 Липень 2023
Сподобалась лікар, розповіла мені корисні речі. Не сподобалось те що в приватному кабінеті був не приємний запах цигарками. Мені не приємно було знаходитись в середині.
Відповідь клініки 28 Липень 2023
Запах відчувався з вікна, так як кабінет на першоиу поверсі, вікно відкрите, літо на вулиці та під час прийому ззовні заходив запах. Принесли вибачення перед пацієнтом
Яна 11 Квітень 2023
немає ніяких санітарних умов в кабінеті лікаря. Інструменти не простерелізовані
Анна 03 Липень 2020
В клинике нужна навести порядок. В кабинете грязно, мне было просто противно садиться в кресло. Люди должны знать, что туда не стоит ходить.