Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Смахтіна Юлія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Смахтіна Юлія Юріївна

Дерматовенеролог займається комплексною терапією новоутворень і патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин, в тому числі з використанням методик діатермокоагуляції, лазерної терапії, кріодеструкції і за допомогою медикаментозного лікування. Лікування та діагностика хвороб шкіри, волосся і нігтів. Діагностика та лікування гострих патологій: алергодерматози, кропив'янка, токсидермія ін. Лікування грибкових, вірусних і паразитарних захворювань. Діагностика і лікування хронічних захворювань: псоріаз, екзема, нейродерміт, розацеа, себорейний дерматит, червоний плоский лишай, вугрова хвороба, періоральний дерматит, демодекс-фолікуліт, піодермії та ін. Діагностика новоутворень шкіри. Володіє методиками видалення доброякісних утворень шкіри: діатермокоагуляція (електровідалення), радіохвильовий метод, лазерним видаленням і кріодеструкцією. Володіє методикою дерматоскопії. Проводить поверхневі, серединні хімічні пілінги, кріомасаж.

Перевірені відгуки про лікаря 673 відгуки

Дарина 13 Квітень 2024
Лікарка гарно мене зустріла, вона дуже привітна та уважна. Одразу зрозуміла у чому полягає моя проблема, й призначила лікування. Консультація пройшла на вищому рівні.
Надія 09 Квітень 2024
Мар'яна 09 Квітень 2024
Дарія 06 Квітень 2024
Все було добре, дякую.
Марія 02 Квітень 2024
Привітна, ввічлива, професійна. Поставила діагноз, дала пробники для подальшого вибору косметики. Тобто візит пройшов добре, залишилась задоволеною.
Олексій 28 Березень 2024
Кілька років назад лікувався у лікаря, лікар подобається, тому звернувся до лікаря ще
Микола 26 Березень 2024
Прийом пройшов добре, лікар вислухав та проконсультував, звертатимемося, в разі необхідності.
Володимир 26 Березень 2024
Лікарці тільки найвищій бал та найкращі коментарі, дійсно фахіець висового рівня, я отримав максимум потрібної інформації, дякую.
Оксана 16 Березень 2024
Сподобались поради, розмова йшла по темі, без зайвого, самі факти. Діагноз поставила правильний, бо вже відчуваю результати лікування.
Семен 16 Березень 2024
Сподобався лікар і візит теж.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right