Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Смахтіна Юлія Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Смахтіна Юлія Юріївна

Консультація від650 грн
Дерматовенеролог займається комплексною терапією новоутворень і патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин, в тому числі з використанням методик діатермокоагуляції, лазерної терапії, кріодеструкції і за допомогою медикаментозного лікування. Лікування та діагностика хвороб шкіри, волосся і нігтів. Діагностика та лікування гострих патологій: алергодерматози, кропив'янка, токсидермія ін. Лікування грибкових, вірусних і паразитарних захворювань. Діагностика і лікування хронічних захворювань: псоріаз, екзема, нейродерміт, розацеа, себорейний дерматит, червоний плоский лишай, вугрова хвороба, періоральний дерматит, демодекс-фолікуліт, піодермії та ін. Діагностика новоутворень шкіри. Володіє методиками видалення доброякісних утворень шкіри: діатермокоагуляція (електровідалення), радіохвильовий метод, лазерним видаленням і кріодеструкцією. Володіє методикою дерматоскопії. Проводить поверхневі, серединні хімічні пілінги, кріомасаж.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 684 відгуки

Надія 09 Липень 2024
Все було добре, лікар уважна, все послухала, призначення зробила, прийом сподобався
Марія 06 Липень 2024
Лікар все зрозуміло пояснила, ми задоволені візитом до лікаря
Павло 15 Червень 2024
Мне все понравилось, очень душевно прошел прием. Доктор четко все рассказала, назначила лечение, лечение помогает, доктор контролирует лечение, я очень доволен доктором
Тетяна 08 Червень 2024
Лікар дуже хороший спеціаліст. Дуже все сподобалося.
Іван 04 Червень 2024
Був чудовий візит до Смахтіна Ю.Ю. Лікарка дуже компетентний фахівець, дуже уважна та професіонал своєї справи.
Ростислав 14 Травень 2024
Лікар дуже сподобалася, дуже ввічлива і професійна людина
Анонімно 04 Травень 2024
Софія 27 Квітень 2024
Хороша, приємна лікарка, змогла знайти зі мною спільну мову, все детально пояснила, в загалом все сподобалося
Христина 25 Квітень 2024
Консультація пройшла добре, лікар все детально розпитала по проблемі, назначила лікування.
Анна 25 Квітень 2024
Мені дуже комфортно з лікарем працювати, все зрозуміло для мене що я маю робити і лікувати, тому я дуже задоволена. До лікаря зверталася вже не перший раз
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right