Смахтіна Юлія Юріївна

Смахтіна Юлія Юріївна

Лікар вищої категорії
16 років досвіду
Дорослі
Дерматовенеролог займається комплексною терапією новоутворень і патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин, в тому числі з використанням методик діатермокоагуляції, лазерної терапії, кріодеструкції і за допомогою медикаментозного лікування. Лікування та діагностика хвороб шкіри, волосся і нігтів. Діагностика та лікування гострих патологій: алергодерматози, кропив'янка, токсидермія ін. Лікування грибкових, вірусних і паразитарних захворювань. Діагностика і лікування хронічних захворювань: псоріаз, екзема, нейродерміт, розацеа, себорейний дерматит, червоний плоский лишай, вугрова хвороба, періоральний дерматит, демодекс-фолікуліт, піодермії та ін. Діагностика новоутворень шкіри. Володіє методиками видалення доброякісних утворень шкіри: діатермокоагуляція (електровідалення), радіохвильовий метод, лазерним видаленням і кріодеструкцією. Володіє методикою дерматоскопії. Проводить поверхневі, серединні хімічні пілінги, кріомасаж.
Інститут Кліничної Медицини на В. Гетьмана, 3
ул. Вадима Гетьмана, 3на карті
Святошинськийм. Шулявська
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Нд 25 Липень Пн 26 Липень Вт 27 Липень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Науково-практичні конференції, конгреси

• Науково-практичні конференції Української асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів (щорічно);
  • Міжнародний конгрес Євро-Азіатської асоціації дерматовенерологів (2011, 2013 р.р.).

Досвід роботи

• Дерматовенеролог, поліклініка №4 Святошинського району м.Києва (2000-2002)
  • Дерматовенеролог, косметолог в приватних медичних центрах і клініках м.Києва (2002-2010)
  • Теперішній час - дерматовенеролог, "Інститут клінічної медицини" (ст200

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, специальность "Лечебное дело", г. Киев (1999 г.);
  • Интернатура по специальности "Дерматовенерология", Александровская центральная городская клиническая больница, г. Киев (2000 г.).

Курси

• 2002 р. - курси "Косметологія в практиці дерматовенеролога", Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2005 р. - курси підвищення кваліфікації по дерматовенерології, НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2014 р. - ТУ (тематичне удосконалення) по дерматоскопія, Харківська медична академія післядипломної освіти (ХМАПО);
  • 2014 р. - курси підвищення кваліфікації "онкодерматолога", Інституті дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець, м. Київ.

Виконувані процедури

• Дерматовенеролог займається комплексною терапією новоутворень і патологій шкіри, волосяного покриву, нігтьових пластин, в тому числі з використанням методик діатермокоагуляції, лазерної терапії, кріодеструкції і за допомогою медикаментозного лікування. Лікування та діагностика хвороб шкіри, волосся і нігтів
  • Діагностика та лікування гострих патологій: алергодерматози, кропив'янка, Токсидермія ін.
  • Лікування грибкових, вірусних і паразитарних захворювань
  • Діагностика і лікування хронічних захворювань: псоріаз, екзема, нейродерміт, розацеа, себорейний дерматит, червоний плоский лишай, вугровий хвороба, періоральний дерматит, демодекс-фолікуліт, піодермії та ін.
  • Діагностика новоутворень шкіри
  • Володіє методиками видалення доброякісних утворень шкіри: діатермокоагуляція (електровідалення), радіохвильової метод, лазерним видаленням і кріодеструкцією
  • Володіє методикою дерматоскопія
  • Проводить поверхневі, серединні хімічні пілінги, кріомасаж

Перевірені відгуки про лікаря

531 Відгуки
Андрей 10 Липень 2021
Лікар дуже уважний, прийом мені дуже сподобався
Дарія 20 Травень 2021
Лікар була уважна, вислухала всі проблеми. Але не сподобалось, що призначила велику кількість аналізів і діагноз не поставлений.
Екатерина 15 Травень 2021
Врач зная, что я принимаю определенный комплекс витаминов в который входит цинк, выписал мне его дополнительно в очень большой дозе. У меня началась аллергия! Хотя я ей говорила, что принимаю этот комплекс. Также рассказывала, что делала анализ и у меня была превышена доза цинка в организме. Я считаю, что врач не совсем компетентен! Это не серьезный подход.
Виктория 06 Квітень 2021
Была сегодня на приёме. Врач назначила лечение. Буду смотреть на результат. Не понравилось что торопилась очень , и проводила всё в спешке.
Артём 06 Березень 2021
Все было быстро, аккуратно. Рассказал проблему и ее решили.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ