Сторінка 12: Дитячі Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Парфило Катерина Петрівна на Doc.ua
Катерина Петрівна займається лікуванням захворювань ЛОР-органів у дітей, проводить промивання придаткових пазух носа та лакун, видалення сторонніх тіл. Доктор має першу кваліфікаційну категорію і досвід роботи в практичній медицині більше тридцяти років. Регулярно відвідує курси і тренінги в галузі дитячої отоларингології.
Лікар Отоларинголог Драгомирик Юрій Валерійович на Doc.ua
Професійно проводить прийоми дорослих і дітей із захворюваннями ЛОР-органів. Застосовує сучасні методи консервативного лікування. Виконує спеціальні місцеві процедури з профілактичною метою сі для скорочення термінів захворювання.
Віта Медікал (Vita Medical) на Шулявці
Повторный прем – 300 грн.
вул. Дегтярівська, 33Бна карті
Святошинськийм. Шулявська
Лікар Отоларинголог Прокопович Віктор Степанович на Doc.ua
Отоларинголог, сурдолог, лікує запальні хвороби ЛОР-органів (отит, фарингіт, риніт, ангіну). Також проводить діагностику і лікування, реабілітацію порушення слуху, слухопротезування. Проводить повний перелік амбулаторно-поліклінічних маніпуляцій, досліджень і операцій
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Отоларинголог Сергієнко Віталій Андрійович на Doc.ua
Лікар проводить інтенсивну терапію, кріотерапію при ЛОР патології, діафаноскопію параназальних синусів і лікує гострі та хронічні тонзиліти, синусити, фарингіти, отити, ларингіти і т.д.
Лікар Отоларинголог Стась Павло Володимирович на Doc.ua
ЛОР, спеціалізується в області хірургічного, медикаментозного і фізіотерапевтичного лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Проводить кріолікування і профілактику ЛОР захворювань.
КріоЛОРіка, медичний центр

Консультация и осмотр - 200 грн.

Консультация и осмотр врача с назначением схемы лечения - 280 грн.

пр-т В. Лобановського, 5ана карті
Солом'янський
Лікар Отоларинголог Шкоба Ярослав Васильович на Doc.ua
Шкоба Ярослав Васильович
Завідувач ЛОР-відділення Київської обласної клінічної лікарні. Отоларинголог, має вищу категорію, Заслужений лікар України виконує операції при хворобах приносових пазух, септопластиці, редресацію кісток носа, видалення кіст шиї (серединної і бічний), аденотомію і інші маніпуляції, направлення на лікування хвороб ЛОР-органів
Лікар Отоларинголог Максименко Костянтин Олександрович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог має необхідний досвід і практичні навички для лікування патологій ЛОР-органів. Проводить пункцію гайморових пазух, разкриття абсцесів, катетеризацію слухових труб, промивання лакун мигдалин і інші лікувальні процедури
Лікар Отоларинголог Кононов Олександр Євгенійович на Doc.ua
Кононов Олександр Євгенійович
21рік досвіду
Сфера професійної діяльності Олександра Євгеновича включає терапію таких поширених патологічних станів в отоларингології, як отити зовнішнього і середнього вуха, гайморити, синусити, фронтити, ангіни, ларингіти, фарингіти, порушення слуху, паратонзилярні абсцеси та ін.
Лікар Отоларинголог Кучеренко Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар-оториноларинголог, веде прийом дітей з гострою та хронічною патологією ЛОР-органів, в тому числі дітей з особливостями розвитку. Володіє діагностичною ендоскопією ЛОР-органів, виконує малоінвазивні маніпуляції, призначає сучасне комплексне лікування патології вуха, горла, носа
Лікар Отоларинголог Томін Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович володіє навичками інтенсивної терапії та анестезії при хворобах оториноларингологічного профілю. Він проводить діафаноскопію параназальних синусів пацієнтам, яким протипоказано проведення рентген-діагностики (вагітним, дітям молодше 5 років)
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті