Сторінка 11: Дитячі Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Павловська Наталія Юріївна на Doc.ua
Оперує дитячий ЛОР-лікар з величезний досвідом клінічної практики. Авторству доктора Павлівської належить понад 40 наукових статей і робіт з питань дитячої та дорослої ЛОР-патології. За свої заслуги на ниві медицини Наталія Юріївна була удостоєна Почесної грамоти Міністерства Оборони України
Лікар Отоларинголог Шуляк Максим Андрійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-отоларинголог, проводить відеоендоскопію ЛОР-органів, пункції навколоносових синусів, розтин абсцесів, отгематом, фурункулів, репозицію кісток носа при переломах носа, конікотомію. Здійснює планові оперативні втручання (септопластику, крістотомію, розтин синехій порожнини носа) і ін.
Лікар Отоларинголог Нечипоренко Павло Віталійович на Doc.ua
Павло Віталійович веде консультативний прийом дітей і дорослих. Доктор лікує гострі та хронічні патології ЛОР-органів: синусит, аденоїдит, хронічний риніт, гострий і хронічний ларингіт, гострий і хронічний отити та інші хвороби зовнішнього і середнього вуха, доброякісні та злоякісні пухлини ЛОР-органів, гостру сенсоневральну туговухість. Спеціалізується на мікрохірургії вуха (санірующі і слухополіпшуючі операції). Виконав більше 3000 операцій вищої категорії складності на ЛОР-органах. Є автором понад 100 друкованих праць в провідних мед
Лікар Отоларинголог Терентьєва Катерина Ярославівна на Doc.ua
Цілеспрямований, що розвивається доктор з сучасним індивідуальним підходом до проблем кожного пацієнта. Володіє всім спектром діагностичних маніпуляцій, консервативних і хірургічних методів лікування ЛОР-патології. У 2017 році захистила наукову роботу і отримала ступінь «Doktor nauk medycznych» в Варшавському медичному університеті.
Лікар Отоларинголог Нікітенко Алла Михайлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оториноларинголог проводить діагностику і лікування таких лор-захворювань, як ларингіти, аденоїди, синусити, тонзиліт. Займається наданням процедур: промивання лакун мигдалин, промивання носа по Проетцу, видалення стороннього тіла з вуха, носа
Лікар Отоларинголог Сарапулова Тетяна Іванівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів (отитів, синуситів, тонзилофарингіту, ларингіту, ринітів, аденоїдів). Постійно удосконалює досвід в ЛОР-практиці за допомогою вивчення актуальної медичної періодики, тематичних інтернет-ресурсів. Веде прийом для дітей з народження
Лікар Отоларинголог Марчук Юлія Миколаївна на Doc.ua
Досвідчений лікар-отоларинголог спеціалізується на лікуванні захворювань гортані, носа і вух. Проводить діагностику ендоскопічними методами і також виконує широкий спектр хірургічних маніпуляцій на ЛОР-органах під місцевою і загальною анестезією
Лікар Отоларинголог Гаврик Ірина Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Займається лікуванням таких захворювань, як: вазомоторний риніт; хронічний риніт; хронічний фарингіт; гострий риніт; гострий фарингіт; тонзиліт (гострий і хронічний); паратонзіллярний абсцес; ларингіт
Лікар Отоларинголог Романович Олег Ігоревич на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить видалення сторонніх тіл з носоглотки, ротоглотки та гортаноглотки; промивання лакун піднебінних мигдалин; видалення доброякісних новоутворень з порожнини носа, вуха, горла; видалення сірчаних пробок і чужорідних тіл з вуха. Регулярний учасник всеукраїнських та міжнародних конгресів і семінарів
Лікар Отоларинголог Семенюк Сергій Юрійович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог першої категорії веде прийом дорослих і дітей, займається лікуванням гострих і хронічних станів носа, глотки, вуха, гортані. Пріоритетним напрямком роботи доктора є хірургія ЛОР-органів. Проводить видалення сторонніх тіл з вуха, горла чи носа, розкриває і дренує абсцеси, видаляє міцетоми, кісти і кістоподібні новоутворення придаткових пазух носа. Промиває мигдалини, витягує сірчані пробки