Сторінка 15: Дитячі Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Латиш Віктор Володимирович на Doc.ua
Латиш Віктор Володимирович - фахівець в області оториноларингології. Лікар займається терапією отоларингологічних захворювань у гострій і хронічній формі. Виконує всі ЛОР -маніпуляції: видалення сторонніх тіл з носа і вуха, промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання по Проетцу тощо.
Лікар Отоларинголог Бринза Олександр Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: отит, сальпінгіт, фурункули, туговухість, риніт, гайморит, синусит
Лікар Отоларинголог Волошина Ельвіра Рафаїловна на Doc.ua
Ельвіра Рафаїлівна надає весь спектр невідкладної ЛОР-процедур дітям, проводить всебічну терапію гострих або хронічних запальних ЛОР-хвороб, лікарську щадну корекцію аденоїдів і поліпів в носі, гіпертрофії піднебінних мигдалин і ін.
Лікар Отоларинголог Савчук Максим Русланович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій та дорослій отоларингології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології отоларингологічного профілю. Постійно удосконалює навички кваліфікації
Лікар Отоларинголог Ільченко Юлія Петрівна на Doc.ua
Юлія Петрівна - експерт в області ЛОР-хірургії. Веде амбулаторний прийом пацієнтів, проводить діагностику, терапію захворювань отоларингологічного профілю, оперативні втручання. Володіє методиками радіохвильової коагуляції, аудіометрії
Лікар Отоларинголог Нечипоренко Павло Віталійович на Doc.ua
Павло Віталійович веде консультативний прийом дітей і дорослих. Доктор лікує гострі та хронічні патології ЛОР-органів: синусит, аденоїдит, хронічний риніт, гострий і хронічний ларингіт, гострий і хронічний отити та інші хвороби зовнішнього і середнього вуха, доброякісні та злоякісні пухлини ЛОР-органів, гостру сенсоневральну туговухість. Спеціалізується на мікрохірургії вуха (санірующі і слухополіпшуючі операції). Виконав більше 3000 операцій вищої категорії складності на ЛОР-органах. Є автором понад 100 друкованих праць в провідних мед
Віта Медікал (Vita Medical) на Шулявці
вул. Дегтярівська, 33Бна карті
Святошинськийм. Шулявська
Лікар Отоларинголог Ільницька Світлана Василівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог проводить профілактичні огляди дітей від 0 до 18 років, займається діагностикою та лікуванням ЛОР-органів. При необхідності витягує сторонні предмети з ЛОР-органів. Пацієнти можуть звертатися до лікаря з ринітом, синуситом, отитом, тонзилітом і т. Д.
Лікар Отоларинголог Терентьєва Катерина Ярославівна на Doc.ua
Терентьєва Катерина Ярославівна
Цілеспрямований, що розвивається доктор з сучасним індивідуальним підходом до проблем кожного пацієнта. Володіє всім спектром діагностичних маніпуляцій, консервативних і хірургічних методів лікування ЛОР-патології. У 2017 році захистила наукову роботу і отримала ступінь «Doktor nauk medycznych» в Варшавському медичному університеті.
Поліш Мед
вул. Полтавська, 10на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Отоларинголог Гончар Захар Володимирович на Doc.ua
Захар Володимирович спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних захворювань вуха, горла та носа у дорослих та дітей від 3 років. Також лікар проводить амбулаторні маніпуляції та великі та малі хірургічні втручання на ЛОР на органах.
Лікар Отоларинголог Ярковская Людмила Миколаївна на Doc.ua
Людмила Миколаївна проводить комплексне діагностування і терапію дітей будь-якого віку з патології вуха, горла, носа. В область професійних інтересів даного фахівця входить лікування отитів, аденоїдитів, алергічних ринітів, хронічних тонзилітів і інших захворювань з області отоларингології