Сторінка 16: Дитячі Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Сарапулова Тетяна Іванівна на Doc.ua
31рік досвіду
Доктор спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів (отитів, синуситів, тонзилофарингіту, ларингіту, ринітів, аденоїдів). Постійно удосконалює досвід в ЛОР-практиці за допомогою вивчення актуальної медичної періодики, тематичних інтернет-ресурсів. Веде прийом для дітей з народження
Сімейна лабораторія здоров'я «ГенЛаб»
Консультація для дітей - 400 грн.; консультація для дорослих - 450 грн. Веде прийом у вівторок з 14: 00-19: 30
ул. Драгоманова, 25на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Отоларинголог Марчук Юлія Миколаївна на Doc.ua
Досвідчений лікар-отоларинголог спеціалізується на лікуванні захворювань гортані, носа і вух. Проводить діагностику ендоскопічними методами і також виконує широкий спектр хірургічних маніпуляцій на ЛОР-органах під місцевою і загальною анестезією
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Отоларинголог Тернущак Наталія Іванівна на Doc.ua
Наталія Іванівна - досвідчений фахівець в області отоларингології і сурдології, володіє навичками і методиками консервативного лікування гострих і хронічних патологій ЛОР-органів у дітей, виконує ранню діагностику порушень слуху
Лікар Отоларинголог Моргун Марина Миколаївна на Doc.ua
ЛОР, лікар другої категорії, сфера практичної діяльності - дитяча та доросла отоларингологія, риносинусохірургія. Виконує оперативні втручання на ЛОР-органах: поліпотомія, аденотомія, гайморотомія, септопластика, вазотомія і ін.
Лікар Отоларинголог Гаврик Ірина Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Займається лікуванням таких захворювань, як: вазомоторний риніт; хронічний риніт; хронічний фарингіт; гострий риніт; гострий фарингіт; тонзиліт (гострий і хронічний); паратонзіллярний абсцес; ларингіт
Медичний центр «Мед Імпульс»
Киевская область, г. Вишневое, ул. Европейская 30-ана карті
Святошинський
Лікар Отоларинголог Бандурка Мар'яна Григорівна на Doc.ua
Мар'яна Григорівна займається лікуванням запальних і хронічних захворювань носа, горла і вух у дітей і дорослих. Виконує діагностику слуху, видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів і поліпів, промивання лакун, дослідження вуха за допомогою мікроскопа
Лікар Отоларинголог Липовська Олена Геннадіївна на Doc.ua
Олена Геннадіївна веде дитячий прийом щодо інфекційно-запальних процесів, що поширюються в зовнішньому вусі, слуховому проході (отит), носі (синусит, риніт), глотці, гортані і ін. Олена Геннадіївна надає весь спектр процедур для терапії даних станів і профілактики хронізації запалення.
Лікар Отоларинголог Задорожна Анна Георгіївна на Doc.ua
Задорожна Анна Георгіївна
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить ендоскопічний огляд ЛОР-органів; видалення сірчаної пробки; промивання лакун мигдаликів; пункцію верхньощелепної пазухи; промивання носа по Прам; катетеризацію слухової труби; інстиляцію ліків у горло. Лікує гострі та хронічні запальні захворювання ЛОР-органів, травми ЛОР-органів, носові кровотечі, сторонні тіла ЛОР-органів
Лікар Отоларинголог Репік Єлизавета Михайлівна на Doc.ua
Дитячий отоларинголог. Володіє сучасними методами лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів.
Лікар Отоларинголог Горбач Ольга Миколаївна на Doc.ua
Ольга Миколаївна займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань ЛОР-органів. Надає невідкладну отоларингологічну допомогу, проводить амбулаторні оперативні втручання, діагностичні та лікувальні маніпуляції. Володіє технікою ендоскопії ЛОР-органів. Веде прийом дорослих і дітей від 6 місяців