4.5

Відгуки про лікаря Кучеренко Олена Миколаївна

Лікар другої категорії
12 років досвіду
Діти
Лікар-оториноларинголог, веде прийом дітей з гострою та хронічною патологією ЛОР-органів, в тому числі дітей з особливостями розвитку. Володіє діагностичною ендоскопією ЛОР-органів, виконує малоінвазивні маніпуляції, призначає сучасне комплексне лікування патології вуха, горла, носа
Р+ медікал нетворк
Повторна консультація 440 грн
ул. Евгения Коновальца, 34-Ана карті
Печерськийм. Печерська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 19 Вересень Пн 20 Вересень Вт 21 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
4.5
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
12 Відгуки
Николь 06 Вересень 2021
Лікарем дуже задоволені. При потребі, будемо звертатися тільки до цього лікаря
Леся 20 Березень 2021
Лікар дуже гарно працює з дітьми. Ми не боялися і не плакали. Лікар все подивилась. Нам все зрозуміло по лікуванню. Плануємо до лікаря навідатися ще раз після лікування
Евгения 27 Лютий 2021
Сьогодні відвідала клініку R+ Medical Network по вул. Коновальця. З порогу відмітила для себе, що всі дуже привітні. А лікар: Отоларинголог (ЛОР) Кучеренко Олена Миколаївна просто диво. Зразу видно майстер своєї справи: вислухала, оглянула, допомогла. Велике дякую. Рекомендую.
Юрий 16 Липень 2020
Лікар має хороший підхід до діток, досить детально все пояснила та провела добре огляд. Все сподобалось
Элиф 06 Червень 2020
Лікарка уважна людина, приділила достатньо часу та відповіла на всі мої запитання. Все пройшло чудово
Назар 19 Листопад 2019
Пришли с ребенком первый раз. До этого, были во многих частных клиниках. Нас внимательно выслушали. Задавали много вопросов. Провели осмотр, и назначили лечение. Желание искать другую клинику и другого врача, у нас отпало сразу же после первого визита. Будем обращаться только к Вам! Спасибо, за профессионализм!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ