Лікар Отоларинголог, Сурдолог Передерій  Ольга  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Передерій Ольга Володимирівна

Ольга Володимирівна – молодий спеціаліст, який застосовує у роботі принципи доказової медицини та сучасний підхід до діагностики та лікування ЛОР-захворювань. Коли лікар виконує лікувальні процедури та маніпуляції, особливу увагу приділяє комунікації з пацієнтом та його безпекою. Ольга Володимирівна постійно розвивається та підвищує свій професійний рівень.

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Марк 27 Березень 2024
Дуже добре пройшов візит. Лікар дуже хороший, кваліфікований спеціаліст. Все нам чітко та доступно роз'яснив, розказав всі наступні дії, які потрібно буде зробити, надав всі необхідні рекомендації, щодо подальшого лікування.
Вероніка 22 Листопад 2023
Дуже приємний лікар, кваліфікований, гарний підхід до дитини
Султаніє 11 Листопад 2023
Лікарка має чудовий підхід до дітей, професіонал своєї справи. Ми дуже задоволені
Олександр 27 Вересень 2023
Консультація всім влаштувала.
Олена 14 Серпень 2023
Ольга Владимировна очень, очень компетентный врач! Несмотря на то что была онлайн консультация, она смогла разобраться в моей проблеме и определить диагноз! Я ей очень благодарна за помощь, побольше бы таких врачей профессионалов!
Святослав 12 Серпень 2023
Жанна 26 Липень 2023
Кирило 07 Червень 2023
Олександра 12 Грудень 2022
Мене зустріла компетентна лікарка, від якої я отримала професійну консультацію. Візитом залишилась повністю задоволена і за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Мария 10 Грудень 2022