Сторінка 14: Дитячі Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Кубанова Ірина Енвіровна на Doc.ua
Ірина Енвіровна спеціалізується на виявленні та лікуванні гострих і хронічних захворювань слухового апарату і верхніх дихальних шляхів, викликаних інфекційними агентами і неінфекційними факторами, а також профілактикою їх виникнення. Займається проведенням діагностичних і лікувальних процедур (видалення сірчаних пробок, промивання носа, видалення сторонніх предметів)
Лікар Отоларинголог Гребенюк  Юрій Степанович на Doc.ua
Гребенюк Юрій Степанович
Юрій Степанович, лікар вищої категорії, який приймає дорослих та дітей із захворюваннями та патологіями ЛОР органів. Фахівець у галузі ринохірургії та фоніатрії. Проводить діагностичну та лікувальну ендоскопію ЛОР органів
Лікар Отоларинголог Кот В'ячеслав Федорович на Doc.ua
В'ячеслав Федерович володіє сучасними методиками лікування хронічних і гострих захворювань носа, горла, вуха, консервативним лікуванням аденоідитів, гайморитів, тонзилітів і т.д. гострих і хронічних, проводить оперативне планове лікування (септопластика, відеоендоскопічна функціональна ринохірургія).
Лікар Отоларинголог Гебріч Генадій Григорович на Doc.ua
Лікар здійснює повний спектр процедур, діагностики та лікування інфекційних, травматичних захворювань, що вражають ЛОР-органи — вухо, горло, ніс. Спеціаліст здійснює всі отоларингологічні маніпуляції такі, як: видалення вушних пробок, промивання придаткових пазух по Проетцу, проводить лікування гострих і хронічних станів. У своїй роботі використовує сучасні методики та індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Отоларинголог Хромова Тетяна Федорівна на Doc.ua
Дитячий отоларинголог, займається діагностикою та лікуванням захворювань ЛОР-органів у дітей (отит, риніт, ангіна і т.д.).
Лікар Отоларинголог Спільніченко Максим Олександрович на Doc.ua
Серед пріоритетних напрямків роботи доктора Спільніченко - проведення оперативного та консервативного лікування хвороб, які вражають ЛОР-органів. Він проводить тимпанопункцію, парацентез барабанної перетинки, розкриває фурункули, абсцеси, видаляє папіломи і поліпи, розташовані в носовій порожнині, видаляє чужорідні тіла з ЛОР-органів.
Лікар Отоларинголог Криницька Ольга Олександрівна на Doc.ua
Ольга Олександрівна лікує захворювання вуха, горла, носа. Виконує ЛОР-маніпуляції, проводить пункцію верхньощелепної пазухи, катетеризацію слухової труби, розтин фурункулів зовнішнього слухового ходу
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Отоларинголог Павловська Наталія Юріївна на Doc.ua
Оперує дитячий ЛОР-лікар з величезний досвідом клінічної практики. Авторству доктора Павлівської належить понад 40 наукових статей і робіт з питань дитячої та дорослої ЛОР-патології. За свої заслуги на ниві медицини Наталія Юріївна була удостоєна Почесної грамоти Міністерства Оборони України
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Отоларинголог Шуляк Максим Андрійович на Doc.ua
Шуляк Максим Андрійович
Лікар другої категорії
Лікар-отоларинголог, проводить відеоендоскопію ЛОР-органів, пункції навколоносових синусів, розтин абсцесів, отгематом, фурункулів, репозицію кісток носа при переломах носа, конікотомію. Здійснює планові оперативні втручання (септопластику, крістотомію, розтин синехій порожнини носа) і ін.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Отоларинголог Резмак Мохаммед  на Doc.ua
Доктор спеціалізується на отоларингології. Проводить катетеризація слухової труби, промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання носа по Проетцу, пункції в щелепних, лобових пазухах, видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів, промивання слухових проходів