Сторінка 10: Дитячі Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Михайлова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-отоларинголог приймає дорослих і дітей з 6-ти років із захворюваннями ЛОР-органів. Надає екстрену і планову допомогу. Виконує такі хірургічні маніпуляції і процедури, як: пункція верхньощелепної пазухи, припікання лімфоїдних гранул глотки, радіохвильова точкова коагуляція слизової глотки і корекція судин при рецидивуючих носових кровотечах, резекція кісти піднебінної мигдалини, продування слухової труби по Політцеру і ін.
Лікар Отоларинголог Савченко Аліна Валеріївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням і діагностикою широкого спектра отоларингологічних захворювань (хронічних і гострі хвороби ЛОР-органів). Аліна Валеріївна - автор 19 друкованих наукових робіт, має 2 патенти на винаходи
Лікар Отоларинголог Колпакова Марина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Колпакова М.А. займається терапією гострих і схильних до хронізації запальних процесів ЛОР-органів, включаючи тонзиліти, фарингіти, отити, ларингіти, риніти та інші подібні патології. Лікар проводить лікування захворювань ЛОР-органів за допомогою апарату «Тонзіллор-ММ» (унікальна процедура консервативного лікування отоларингологічних захворювань шляхом впливу енергії низькочастотних ультразвукових коливань і вакууму на уражені біоткані)
Лікар Отоларинголог, Ендоскопіст Ломачук Сергій Володимирович на Doc.ua
Доктор Ломачук вже багато років веде клінічну практику як лікар-ендоскопіст і дитячий отоларинголог, займаючись проведенням сучасної відеоендоскопічної діагностики шлунково-кишкового тракту, здійсненням діагностики патологій ЛОР-органів і їх сучасним, мініінвазивним лікуванням.
Лікар Отоларинголог Драгомирик Юрій Валерійович на Doc.ua
Професійно проводить прийоми дорослих і дітей із захворюваннями ЛОР-органів. Застосовує сучасні методи консервативного лікування. Виконує спеціальні місцеві процедури з профілактичною метою сі для скорочення термінів захворювання.
Лікар Отоларинголог Сітухо Максим Іванович на Doc.ua
Максим Іванович - отоневролог, є науковим співробітником Інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка. Серед професійних інтересів лікаря - діагностика і лікування запаморочень (в тому числі ДППГ і хвороба Меньєра), мікрохірургія середнього вуха і дитяча отоларингологія. Постійно удосконалює свій професійний рівень в клініках Франції, Австрії, Великобританії та Грузії
Лікар Отоларинголог Прокопович Віктор Степанович на Doc.ua
Отоларинголог, сурдолог, лікує запальні хвороби ЛОР-органів (отит, фарингіт, риніт, ангіну). Також проводить діагностику і лікування, реабілітацію порушення слуху, слухопротезування. Проводить повний перелік амбулаторно-поліклінічних маніпуляцій, досліджень і операцій
Лікар Отоларинголог Стась Павло Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
ЛОР, спеціалізується в області хірургічного, медикаментозного і фізіотерапевтичного лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Проводить кріолікування і профілактику ЛОР захворювань.
Лікар Отоларинголог Томін Олександр Миколайович на Doc.ua
Олександр Миколайович володіє навичками інтенсивної терапії та анестезії при хворобах оториноларингологічного профілю. Він проводить діафаноскопію параназальних синусів пацієнтам, яким протипоказано проведення рентген-діагностики (вагітним, дітям молодше 5 років)
Лікар Отоларинголог Прима Володимир Анатолійович на Doc.ua
Лікар - досвідчений отоларинголог і хірург ЛОР-органів, фахівець з інвазивним методиками видалення новоутворень вуха, горла, носа, хірургічного лікування хропіння. Авторству Володимира Анатолійовича належить близько 10 наукових робіт, які розкривають проблематику сучасної отоларингології.