Сторінка 10: Дитячі Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Александрова Марія Геннадіївна на Doc.ua
Александрова Марія Геннадіївна
21рік досвіду
Лікар отоларинголог з вищою категорією з «дорослої» отоларингології і другою категорією - з «дитячої», кандидат медичних наук. Працювала в ЛОР-клініках 3 ступеня акредитації та консультативних поліклініках. Володіє широким спектром ЛОР-маніпуляцій і проводить оперативні втручання.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Отоларинголог Зелена Олена Станіславівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог з досвідом роботи більше 25-ти років. Займається лікуванням запальних і інфекційних захворювань органів слуху, ротоглотки, носових і навколоносових пазух в гострій і хронічній формах. Здійснює терапію ларингіту, отиту, синуситу, тонзиліту, фарингіту, аденоїдита та інших ЛОР-патологій
Лікар Отоларинголог Кушнір Олена Павлівна на Doc.ua
ЛОР-лікар з великим стажем роботи, займається діагностуванням, лікуванням і профілактикою захворювань носа, вуха, горла і придаткових пазух. Виконує широкий спектр отоларингологічних процедур: промивання мигдалин, введення лікарських засобів, продування слухових труб, видалення сторонніх тіл, пункції та ін.
Лікар Отоларинголог Рибалко Андрій  Петрович на Doc.ua
Отоларинголог вищої категорії, автор 4 винаходів, понад 40 статей. Проводить кріолікування аденоїдів, хронічних тонзилітів, видалення поліпів, видалення сторонніх тіл ЛОР-органів і ін. Займається лікуванням запальних захворювань ЛОР-органів
Лікар Отоларинголог Хлопушіна Оксана Олександрівна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою, консультуванням і лікуванням захворювань верхніх дихальних шляхів. Оксана Олександрівна проводить широкий спектр амбулаторно-поліклінічних процедур, спрямованих на лікування ЛОР-хвороб. У доктора стаж практичної роботи в медицині більше 26 років, веде дитячий прийом.
Лікар Отоларинголог Мельниченко Марина Леонідівна на Doc.ua
Марина Леонідівна здійснює всі належні процедури та маніпуляції для усунення запальних, гнійних та інших патологічних процесів в ЛОР-органах, включаючи гайморити, синусити, отити, тонзиліти, абсцеси і фурункули зовнішніх ЛОР-органів і ін. Веде прийом дорослих та дітей від 5 років
Лікар Отоларинголог Мельник Інна Валентинівна на Doc.ua
Інна Валентинівна проводить повний перелік маніпуляцій амбулаторної отоларингологічної допомоги. Спеціалізується на проведенні терапії хронічних, гострих запалень носових пазух, вушної порожнини, ротоглотки.
Амеда на Повітрофлотському
Повторний прийом лікаря отоларинголога (протягом одного захворювання не більше 1 місяця) 480 грн
просп. Повітрофлотський, 51на карті
Солом'янський
Лікар Отоларинголог Веселова Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні будь-яких захворювань педіатричної нозології. Є автором 28 наукових робіт, 1 патенту на корисну модель і постійним учасником, в якості експерта по своїй спеціальності, в телепередачах на каналах «Інтер», «1 + 1»
Лікар Отоларинголог Кондратенко Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог, в сферу діяльності якого входить вирішення проблем діагностики та лікування порушення слуху, спостереження часто хворіючих дітей.
Лікар Отоларинголог Горошко  Ольга  Іванівна на Doc.ua
31рік досвіду
Ольга Іванівна спеціалізується на веденні дітей з хронічними і гострими захворюваннями ЛОР-органів. Володіє сучасними методиками обстеження і терапії патологій в отоларингології, проводить широкий спектр ЛОР-маніпуляцій. Членство в Асоціації дитячої оториноларингології, Школі Доказової Медицини
Добробут (Лікар Сем) в ЖК Новопечерські Липки
вул. Драгомирова, 20на карті