Сторінка 13: Дитячі Отоларингологи в Києві

Лікар Отоларинголог Прима Володимир Анатолійович на Doc.ua
Лікар - досвідчений отоларинголог і хірург ЛОР-органів, фахівець з інвазивним методиками видалення новоутворень вуха, горла, носа, хірургічного лікування хропіння. Авторству Володимира Анатолійовича належить близько 10 наукових робіт, які розкривають проблематику сучасної отоларингології.
Персомед
вул. Оноре де Бальзака, 4на карті
Деснянськийм. Дарниця
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Отоларинголог Бяловецька Лариса Володимирівна на Doc.ua
Отоларинголог, дитячий отоларинголог. Проводить консультативний прийом, ургентну допомогу в отоларингології, володіє методами аудіологічного обстеження, методами ендоскопічного обстеження лор-органів
Лікар Отоларинголог Рахманов Анатолій Олександрович на Doc.ua
Лікар отоларинголог, займається промиванням сірчаних пробок, мигдалин, носа (по Проетцу), продуванием слухових труб, видаленням сторонніх тіл з ЛОР-органів, а також проводить масаж барабанної перетинки. Спеціаліст в області лікування гаймориту, отиту, фарингіту, синуситу, нежиті.
Лікар Отоларинголог Шух Людмила Анатоліївна на Doc.ua
Дитячий лікар-отоларинголог (ЛОР) вищої категорії, спеціалізується на лікуванні верхніх дихальних шляхів, онкологічних захворювань ЛОР-органів. Займається реабілітацією глухоти.
Лікар Отоларинголог Капустяк Василь Іванович на Doc.ua
Василь Іванович працює з пацієнтами різного віку. Серед захворювань, лікуванням яких займається лікар: запалення слухової труби, ларингіти, гайморити, отити, фарингіти та ін.
Лікар Отоларинголог Топчійова Олена Сергіївна на Doc.ua
Олена Сергіївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань і патологій ЛОР-органів. Проводить всі отоларингологічні маніпуляції. Займається лікуванням отиту, риніту, тонзиліту, гаймориту, аденоїдів, фарингіту та ін. Веде прийом дорослих і дітей
Лікар Отоларинголог Кірнос Алла Іванівна на Doc.ua
Алла Іванівна займається лікуванням ЛОР-захворювань у дітей, проводить консультативний прийом, діагностику, видаляє вушні сірчані пробки і т.д.
Лікар Отоларинголог Воробченко Євгеній Олексійович на Doc.ua
Займається консервативним лікуванням патологій ЛОР органів в гострій і хронічній стадії: отиту, тонзиліту, риніту (медикаментозної, алергічної природи), фарингіту, приглухуватості, хвороб, що вражають верхні дихальні шляхи. Виконує пункцію гайморових пазух, видаляє чужорідні тіла з гортані, зовнішнього слухового проходу і носа.
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Болдакова Ольга Олександрівна на Doc.ua
Дитячий отоларинголог-сурдолог, протягом 17 років займається діагностикою та лікуванням хвороб, пов'язаних з порушеннями слуху: отосклероз, неврит слухового нерва, гострі і хронічні запальні захворювання середнього вуха.
Лікар Отоларинголог Панченко Оксана Олександрівна на Doc.ua
Лікар проводить сучасну діагностику патологій ЛОР-органів, лікує консервативним шляхом гострі і хронічні захворювання, спеціалізується на хірургічному лікуванні лор-органів. До лікаря варто звернутися при симптомах фарингіту, тонзиліту, ангіни, синуситу, гаймориту, риніту, отиту, паратонзилярного абсцесу