Лікар Отоларинголог, Хірург Лазоренко Оксана Василівна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
13 років досвіду
Дорослі
Діти
Пріоритетні напрямки роботи Оксани Василівни - консервативне і оперативне лікування захворювань вуха, горла, носа і верхніх дихальних шляхів. Лікар займається діагностикою порушень слуху, проводить ендоскопію ЛОР-органів, видалення доброякісних утворень ЛОР-органів, пластику вушних раковин, мови, носа
Меділенд
ул. Маршала Рыбалка, 11-Бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 24 Жовтень Пн 25 Жовтень Вт 26 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
19 Відгуки
Альбина 20 Травень 2017
Она очень вежливая и обходительная.
Валерия(Мухамед) 03 Січень 2017
Доктор очень квалифицированная, быстро справилась с проблемой, которая нас беспокоила, осталась довольна результатом.
Святослав 06 Грудень 2016
Доктор пропустила мимо ушей рекомендации предыдущего врача по моей проблеме. Можно было бы и не обращать внимания. Но доктор, прописывающий гомеопатию, никакой оценки, кроме минимальной, не заслуживает. В результате я заплатил за месяц гомеопатической терапии и "принимайте парацетамол с диклофенаком недельку, а там посмотрим".
Александра 02 Жовтень 2016
Все очень хорошо! Сам доктор очень понравился, как человек!
Виктория 22 Липень 2016
Доктор была чрезвычайно внимательна, профессионально подошла к вопросу, объяснила все моменты. Уверена, что будем обращаться снова и именно к этому доктору.
Юлия 12 Квітень 2016
Хорошая доктор, толковая, к ребенку нашла подход, отвлекала, развлекала, грамотная, специалист хороший.
Лев 17 Листопад 2015
Очень внимательны, добрый доктор. Мы у нее уже лечись и пришли заново.
Ирина 08 Травень 2015
Лікар уважна, розповіла все, призначила лікування, розглянула проблему. Думаю, до кожного поставиться так саме, огляне, випише, що потрібно, знайде, що турбує, найде спосіб допомогти.
Виталий 25 Квітень 2015
Врач приятная, молодая, но достаточно толковая, маленький результат уже есть. Все отлично, все понравилось.
Владимир 28 Березень 2015
Все ее слова подтвердились, отзывы положительные, хороший доктор.
Показати ще 1 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ