Сторінка 3: Нефрологи в Києві

Лікар Нефролог, Педіатр Лінчевська Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії та нефрології. Займається лікуванням таких захворювань, як: ангіна, грип, пневмонія, цистит, кропив'янка, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Виклик додому
Лікар Гастроентеролог, Нефролог Обремський Микола Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
Микола Володимирович - лікар нефролог, гастроентеролог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні хронічних панкреатитів із зовнішньосекреторною недостатністю, патологій гепато-біліарної області (холецистит, гепатит, стеатогепатит), жовчно-кам’яної хвороби, гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ). Лікує гастрити різної етіології, виразкову хворобу шлунку та дванадцятипалої кишки, синдром подразненого кишківника.
Лікар Нефролог, Педіатр Любович Кароліна Анатоліївна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки практичної діяльності: патронаж дітей від народження до 1 року, складання індивідуальних графіків вакцинації, діагностика та лікування гострої і хронічної патології нирок і сечовивідної системи, залізодефіцитних і еритропоетиндефіцитної анемій, гострих і невідкладних станів, захворювань легеневої системи, системи травлення, інфекційних хвороб. Володіння методиками проведення процедур гемодіалізу, ультрафільтрації, гемосорбції, плазмаферезу. Досвід роботи зав. відділення гемодіалізу.
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар УЗД-фахівець, Нефролог Бурдейна Олена Василівна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики. Виконує УЗ діагностику органів черевної порожнини, УЗД серця, УЗД артеріовенозної фістули, УЗД щитовидної і паращитовидної залози. Працює над написанням кандидатської дисертації
Лікар Нефролог Гуріна Юлія Валеріївна на Doc.ua
Гуріна Юлія Валеріївна
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій нирок різного характеру, запальних захворювань нирок, аутоімунних процесів нирок, ниркової недостатності.
Лікар Нефролог Петрова Анна Сергіївна на Doc.ua
Петрова Анна Сергіївна
Лікар проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та нирок. Займається розшифровкою комп'ютерної томографії нирок. Виконує оцінку ліпідограми.
Лікар Лікар нетрадиційної медицини, Нефролог Компанієць Ольга Леонідівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування хворих за допомогою методів остеопатії і нефрології. Ольга Леонідівна займається лікуванням таких захворювань як отит, гайморит, остеоартроз, бронхіт, виразка шлунка, імпотенція за допомогою технік нетрадиційної медицини. Також допомагає пацієнтам з діабетичною нефропатією, хронічною нирковою недостатністю, аутоімунним захворюванням нирок. Доктор практикує в медицині нефрології понад 19 років
Лікар Нефролог, Терапевт Слізюк Алла Станіславівна на Doc.ua
Алла Станіславівна спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань сечовивідної системи - сечокам'яної хвороби, циститу, пієлонефриту, гломерулонефриту. Також надає терапевтичну допомогу при захворюваннях рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і дихальної систем
Лікар Нефролог Алексєєва Наталія Григорівна на Doc.ua
Наталя Григорівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні паренхіматозних захворювань нирок. Займається лікуванням таких захворювань і патологій, як: пієлонефрит, гломерулонефрит, хронічна ниркова недостатність, нефропатії різного походження
chevron_left 3 4
Показати ще 6 Лікаріautorenew