Лікар Нефролог, УЗД-фахівець, Терапевт Красюк Ірина Василівна на Doc.ua

Красюк Ірина Василівна

Лікар першої категорії
32 років досвіду
Дорослі
Кваліфікований фахівець в галузі нефрології та терапії використовує сучасні методи лікування запальних уражень нирок і надниркових залоз. Надає допомогу при гострих і хронічних хворобах дихальних шляхів, внутрішніх органів. Доктор проводить точну діагностику за допомогою ультразвукових досліджень. Є автором понад 60 наукових робіт, 2 патентів
Reprolife (Репролайф)
ул. Шумского, 5на карті
Дарницькийм. Славутич
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 18 Вересень Нд 19 Вересень Пн 20 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Є автором більш 60-ти наукових робіт і 2 патентів
  • Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «Нефрологія» (2008)
  • Підготовка студента у 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на англійській мові у напрямку «Клінічна медицина», Київ (2018)
  • Доповідь на з'їзді нефрологів України на тему «Сонографічний моніторинг хворих на ХХН», Одеса (2018)
  • Підготовка студента у 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на англійській мові в напрямку «Клінічна медицина», Київ (2019)

Освіта

• Тернопільський медичний інститут (1988)
  • Інтернатура на базі Національного Університету ім. О.О.Богомольця за спеціальністю «Внутрішні хвороби» (1989)
  • Клінічна ординатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» (1994)
  • Аспірантура (1999)

Курси

• Спеціалізація  з ультразвукової діагностики (1995)
  • Курс підвищення кваліфікації «Сучасна методика навчання на основі компетентнісного підходу у вищій медичній освіті. Внутрішня медицина »(2016)
  • Курс підвищення кваліфікації «Об'єктивний структурований іспит базовий курс» (2018)
  • ТУ «Сучасна лекція» (2018)
  • Стажування у Ягеллонському університеті, Краків, Польща (2018)
  • VII Міжнародна науково-практична конференція «Мозок і серце», Київ (2017)
  • Конференція «Здоров'я сім'ї - здоров'я України: сучасні аспекти комплексної допомоги для всієї родини у діагностиці та лікуванні інфекційних та соматичних захворювань», Київ (2017)
  • Конференція «The workshop on computational technologies for digital learning» (2018)
  • Наукова конференція «Проблемні питання практичної нефрології: up to date», Одеса (2018)

Виконувані процедури

• Консультування пацієнтів і призначення обстежень, схем лікування захворювань згідно за останніми сучасними методами
  • Консультація передопераційних пацієнтів, оцінка факторів передопераційного ризику
  • Запис і розшифровка ЕКГ
  • Фізикальне обстеження пацієнта (огляд: пальпація, аускультація, перкусія)
  • Контроль результатів лікування і подальше ведення пацієнта згідно захворювання
  • Трактування результатів згідно інструментальних методів дослідження: екскреторна урографія, ехокардіографія, КТ і МРТ знімків
  • УЗД-діагностика органів черевної порожнини і нирок

Перевірені відгуки про лікаря

34 Відгуки
Константин 26 Травень 2021
Максимально хорошо прошел визит. Ирина настоящий профессионал. Она уделила мне много времени и внимания, сделала УЗИ. И рассказала мне все что необходимо знать о моих внутренних органах.
Евгения 09 Грудень 2020
Приятная, спокойная женщина, которая  выслушивает и дает ценные советы. Это очень важно. Главное, что она без побочных эмоций. Спокойна. А это для пациента очень важно. Она не сбивает с толку пациента. Она его выслушивает. И пациент может высказаться.
Таісія 19 Вересень 2020
Лікар освідчений, дуже приємно було з ним спілкуватись. Всі мої питання вона вирішила.
Олена 29 Серпень 2020
Дуже сподобалась лікарка: приділила достатньо часу, розпитала, й уважно вислухала всі скарги, поставила уточнюючі запитання, уважно вивчила аналізи й висновки інших спеціалістів, провела УЗД, все дуже детально роз‘яснила й зробила призначила лікування. Крім того, додатково лікар виміряла тиск й послухала серце й легеніі, оглянула шкіру.
Олександра 25 Липень 2020
Прийом сподобався, лікар уважна, професійна, розпитала, подивилась. Єдиний мінус - 40 хвилин чекала на прийом.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ