Лікар Нефролог, УЗД-фахівець, Терапевт Красюк Ірина Василівна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Красюк Ірина Василівна

Лікар першої категорії
32 років досвіду
Дорослі
Кваліфікований фахівець в галузі нефрології та терапії використовує сучасні методи лікування запальних уражень нирок і надниркових залоз. Надає допомогу при гострих і хронічних хворобах дихальних шляхів, внутрішніх органів. Доктор проводить точну діагностику за допомогою ультразвукових досліджень. Є автором понад 60 наукових робіт, 2 патентів
Reprolife (Репролайф)
ул. Шумского, 5на карті
Дарницькийм. Славутич
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 18 Вересень Нд 19 Вересень Пн 20 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
34 Відгуки
Константин 26 Травень 2021
Максимально хорошо прошел визит. Ирина настоящий профессионал. Она уделила мне много времени и внимания, сделала УЗИ. И рассказала мне все что необходимо знать о моих внутренних органах.
Евгения 09 Грудень 2020
Приятная, спокойная женщина, которая  выслушивает и дает ценные советы. Это очень важно. Главное, что она без побочных эмоций. Спокойна. А это для пациента очень важно. Она не сбивает с толку пациента. Она его выслушивает. И пациент может высказаться.
Таісія 19 Вересень 2020
Лікар освідчений, дуже приємно було з ним спілкуватись. Всі мої питання вона вирішила.
Олена 29 Серпень 2020
Дуже сподобалась лікарка: приділила достатньо часу, розпитала, й уважно вислухала всі скарги, поставила уточнюючі запитання, уважно вивчила аналізи й висновки інших спеціалістів, провела УЗД, все дуже детально роз‘яснила й зробила призначила лікування. Крім того, додатково лікар виміряла тиск й послухала серце й легеніі, оглянула шкіру.
Олександра 25 Липень 2020
Прийом сподобався, лікар уважна, професійна, розпитала, подивилась. Єдиний мінус - 40 хвилин чекала на прийом.
Клавдия 25 Червень 2020
Сподобалося те, що ми побачили що прийшли до лікаря який, дійсно має досвід. Ну і відношення до пацієнтів. Професіонал.
олег 30 Квітень 2020
Дуже сподобався лікар і консультація!
Анастасія 09 Квітень 2020
Дуже уважна доступно все пояснила.
Любовь 20 Листопад 2019
Очень внимательная и доброжелательная доктор. Полностью обследовала, очень широкий специалист. Приём понравился.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ