Лікар Нефролог Крилова Марина Георгіївна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Крилова Марина Георгіївна

Лікар вищої категорії
24 років досвіду
Дорослі
Лікар-нефролог вищої кваліфікаційної категорії, член Національного суспільства нефрологів України, постійно підвищує свій рівень кваліфікації, в т. ч. на курсах тематичного удосконалення, є активним учасником різноманітних з'їздів і конференцій нефрологів в Україні та за кордоном, періодично пише наукові статті, має багаторічний стаж роботи в Київському міському науково-практичному центрі нефрології та діалізу. Володіє навичками діагностики і лікування різних захворювань нирок, таких як інфекції сечостатевої системи, гострий і хро
Ок Клінік
Повторна консультація - 400 грн.
Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпусана карті
Дарницькийм. Вирлиця
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 18 Вересень Нд 19 Вересень Пн 20 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
41 Відгуки
Екатерина 22 Липень 2021
Очень хороший специалист. На все мои вопросы ответила, назначила необходимые для мены антибиотики. Видно компетенция врача
Елена 18 Січень 2021
Я довольна, профессиональный подход.
Наталья 14 Січень 2021
Задоволені, уважний лікар.
Лариса 05 Листопад 2020
Доктор очень внимательная и очень грамотный специалист! Доктор впечатлил, хотя к докторам ходим годами. Мы нацелены на дальнейшие консультации у доктора.
Людмила 25 Червень 2020
Дуже уважний лікар.
Габил 19 Січень 2019
Очень толковый врач, мне всё очень понравилось. Доктор всё рассказал, просто супер, очень квалифицированный, действительно доктор от Бога, я осталась очень довольна.
Тамила 24 Березень 2018
Все хорошо, внимание и расположение понравилось.
Григорий 20 Лютий 2018
Хороший, нормальный врач. Все было нормально.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ