Лікар Нефролог Снісар Людмила Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Снісар Людмила Миколаївна

Консультація від650 грн
Людмила Миколаївна є висококваліфікованим фахівцем, до пріоритетних напрямків роботи якого входить виявлення та усунення захворювань нефрологічного характеру. Проводить комплексну діагностику та лікування пацієнтів, використовуючи широкий спектр різнопланових методик
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 97 відгуків

Галина 11 Липень 2024
Лікар добре нам все розказала, ми ставили питання які нас цікавили. З лікарем спілкувалися, мабуть хвилин 45-50, часу було достатньо. Результатом спілкування ми задоволені
Дмитро 08 Липень 2024
Мені сподобались її поради по дієті та по лікуванні. Мені лікарка сподобалась як людина та як фахівець.
Сергій 10 Червень 2024
Гарні враження, лікар виглядав професійним, все пояснив, онлайн консультація сподобалася, ніяких зауважень
Катерина 20 Травень 2024
Лікарка дуже кваліфікована, все детально пояснила, що мені в моїй ситуації роботи, дуже допомогла, дякую!
Ірина 16 Травень 2024
Компетентний лікар, дуже уважна до деталей та до загального стану, приємна в спілкуванні.  Раджу до лікаря записуватися, я задоволена лікарем
Ірина 24 Квітень 2024
Все добре було, консультація сподобалася, можу поставити найвищу оцінку. Дякую.
Катерина 22 Квітень 2024
Консультація сподобалася, дякую.
Ганна 18 Квітень 2024
Мені дуже сподобалася онлайн консультація,  лікар дуже професійно підійшов до питання, проаналізував ситуацію, дав слушні рекомендації та поради. Лікар дуже сподобався, буду ще звертатися
Геннадій 15 Квітень 2024
 Лікар відповіла на всі запитання, ми отримали всі відповіді. Онлайн консультацією задоволені, після лікування плануємо звернутися на повторний прийом
Юлія 04 Квітень 2024
Лікар відповіла на всі запитання, дала рекомендації до якого спеціаліста потрібно звернутися, онлайн консультація сподобалася
5 6 7 8 9 10 chevron_right