Лікар Нефролог Снісар Людмила Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Снісар Людмила Миколаївна

Людмила Миколаївна є висококваліфікованим фахівцем, до пріоритетних напрямків роботи якого входить виявлення та усунення захворювань нефрологічного характеру. Проводить комплексну діагностику та лікування пацієнтів, використовуючи широкий спектр різнопланових методик

Перевірені відгуки про лікаря 89 відгуків

Геннадій 15 Квітень 2024
 Лікар відповіла на всі запитання, ми отримали всі відповіді. Онлайн консультацією задоволені, після лікування плануємо звернутися на повторний прийом
Юлія 04 Квітень 2024
Лікар відповіла на всі запитання, дала рекомендації до якого спеціаліста потрібно звернутися, онлайн консультація сподобалася
Анастасія 20 Березень 2024
Прийом сподобався, лікар професійний
Олена 20 Березень 2024
Дуже сподобалася лікарка, компетентна та уважна, я отримала всю потрібну мені інформацію, дякую.
Марина 15 Березень 2024
Дуже задоволена отриманою консультацією, зручний формат онлайн, лікарка надала всю потрібну інформацію, призначила обстеження, дякую.
Василь 13 Березень 2024
Нам сподобалася онлайн консультація. Лікар доладно і все ясно розʼяснювала, ставила питання по проблемі. Ми задоволені
Олена 13 Березень 2024
Задоволена консультацією. Видно зразу професійний лікар, відповів  конкретно на всі мої запитання, немає абсолютно ніяких негативних питань. Все дуже добре пройшло.
Інна 08 Січень 2024
Дуже уважна, адекватна, онлайн консультацію провела без поспіху, усе вислухала, оглянула мої аналізи. Спілкуванням залишилась задоволеною.
Анна 20 Грудень 2023
Консультація дуже сподобалась. Лікар компетентна, ніяких зайвих ліків, препаратів  не виписує. В цілому оцінює стан здоров'я та ознайомлюється зі всі результатами аналізів і досліджень. Нічого зайвого не дає, я дуже задоволена.
Анна 20 Грудень 2023
Дуже дякую. Лікар дуже все пояснила гарно, проконсультувала, відповіла на всі питання. Я повністю задоволена.
5 6 7 8 9 chevron_right