Врач Нефролог Снисар Людмила Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Снисар Людмила Николаевна

Консультация от650 грн
Людмила Николаевна является высококвалифицированным специалистом, в приоритетные направления работы которого входит выявление и устранение заболеваний нефрологического характера. Проводит комплексную диагностику и лечение пациентов, используя широкий спектр разноплановых методик
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 97 отзывов

Галина 11 Июль 2024
Лікар добре нам все розказала, ми ставили питання які нас цікавили. З лікарем спілкувалися, мабуть хвилин 45-50, часу було достатньо. Результатом спілкування ми задоволені
Дмитро 08 Июль 2024
Мені сподобались її поради по дієті та по лікуванні. Мені лікарка сподобалась як людина та як фахівець.
Сергій 10 Июнь 2024
Гарні враження, лікар виглядав професійним, все пояснив, онлайн консультація сподобалася, ніяких зауважень
Катерина 20 Май 2024
Лікарка дуже кваліфікована, все детально пояснила, що мені в моїй ситуації роботи, дуже допомогла, дякую!
Ірина 16 Май 2024
Компетентний лікар, дуже уважна до деталей та до загального стану, приємна в спілкуванні.  Раджу до лікаря записуватися, я задоволена лікарем
Ірина 24 Апрель 2024
Все добре було, консультація сподобалася, можу поставити найвищу оцінку. Дякую.
Катерина 22 Апрель 2024
Консультація сподобалася, дякую.
Ганна 18 Апрель 2024
Мені дуже сподобалася онлайн консультація,  лікар дуже професійно підійшов до питання, проаналізував ситуацію, дав слушні рекомендації та поради. Лікар дуже сподобався, буду ще звертатися
Геннадій 15 Апрель 2024
 Лікар відповіла на всі запитання, ми отримали всі відповіді. Онлайн консультацією задоволені, після лікування плануємо звернутися на повторний прийом
Юлія 04 Апрель 2024
Лікар відповіла на всі запитання, дала рекомендації до якого спеціаліста потрібно звернутися, онлайн консультація сподобалася
5 6 7 8 9 10 chevron_right