Лікар Нефролог Джур  Віктор  Васильович на Doc.ua

Відгуки про Джур Віктор Васильович

Консультація від600 грн
Віктор Васильович – нефролог, трансплант-координатор, терапевт. Спеціалізується на лікуванні хронічної хвороби нирок, інфекцій сечовивідних шляхів та інше. Проводить замісну ниркову терапію методом апаратного гемодіалізу, гемодіафільтрації, гемофільтрації.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Марія 10 Червень 2024
Задоволена лікарем, консультацією та прийомом, дякую.
Інна 05 Червень 2024
Можу поставити навіть п'ять з плюсом, дуже задоволена візитом, через місяць записана на повторний прийом, дякую.
Павло 29 Квітень 2024
Візит пройшов дуже добре. Лікар надзвичайно кваліфікований спеціаліст, знає свою справу добре. Все було в порядку на візиті.
Віктор 03 Квітень 2024
Візит пройшов добре. На мій погляд, лікар дуже уважний та компетентний спеціаліст, все чітко пояснив, призначив лікування. Я повністю усім залишився задоволений.
Ірина 01 Квітень 2024
Лікар усе зрозуміло пояснював, не багато усього призначав. Сказав, що ще треба подивитись й таке інше. Був ввічливим. Я цілком залишилась задоволеною консультацією.
Володимир 13 Березень 2024
Дуже добре пройшов візит. Лікар дуже грамотний спеціаліст.
Валентина 11 Березень 2024
До лікаря ми ходили з мамою, мамі вісімдесят два роки. Мамі лікар дуже сподобався, сказала що молодий, дуже уважний, дуже гарний спеціаліст. Лікар призначив аналізи і потім буде назначено лікування. Ми задоволені лікарем
Валентин 06 Березень 2024
Нормально пройшов візит. Все було добре, лікар детально та доступно все пояснив. Розказав чітко, що потрібно робити далі. Мені сподобався лікар і сам візит.
Сергій 16 Лютий 2024
Лікар відповів на всі запитання які мене цікавили. Залишився задоволений візитом, прийду ще.
Алла 22 Листопад 2023
Гарний лікар, прийом сподобався.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит