Врач Нефролог Джур  Виктор  Васильевич на Doc.ua

Отзывы о Джур Виктор Васильевич

Виктор Васильевич – нефролог, трансплант-координатор, терапевт. Специализируется на лечении хронической болезни почек, инфекций мочевыводящих путей. Проводит заместительную почечную терапию методом аппаратного гемодиализа, гемодиафильтрации, гемофильтрации.

Проверенные отзывы о враче отзывов

Павло 29 Апрель 2024
Візит пройшов дуже добре. Лікар надзвичайно кваліфікований спеціаліст, знає свою справу добре. Все було в порядку на візиті.
Віктор 03 Апрель 2024
Візит пройшов добре. На мій погляд, лікар дуже уважний та компетентний спеціаліст, все чітко пояснив, призначив лікування. Я повністю усім залишився задоволений.
Ірина 01 Апрель 2024
Лікар усе зрозуміло пояснював, не багато усього призначав. Сказав, що ще треба подивитись й таке інше. Був ввічливим. Я цілком залишилась задоволеною консультацією.
Володимир 13 Март 2024
Дуже добре пройшов візит. Лікар дуже грамотний спеціаліст.
Валентина 11 Март 2024
До лікаря ми ходили з мамою, мамі вісімдесят два роки. Мамі лікар дуже сподобався, сказала що молодий, дуже уважний, дуже гарний спеціаліст. Лікар призначив аналізи і потім буде назначено лікування. Ми задоволені лікарем
Валентин 06 Март 2024
Нормально пройшов візит. Все було добре, лікар детально та доступно все пояснив. Розказав чітко, що потрібно робити далі. Мені сподобався лікар і сам візит.
Сергій 16 Февраль 2024
Лікар відповів на всі запитання які мене цікавили. Залишився задоволений візитом, прийду ще.
Алла 22 Ноябрь 2023
Гарний лікар, прийом сподобався.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Тетяна 13 Ноябрь 2023
Лікар дуже добре проконсультував. Зрозуміла що мені треба робити далі. Буду звертатися ще до цього лікаря.