Сторінка 9: Флебологи в Києві

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Хірург, Проктолог, Флеболог, Ендоскопіст, Судинний хірург Максимець Григорій Васильович на Doc.ua
Лікар надасть комплексну планову хірургічну і ургентну допомогу, проведе діагностику і складе план лікування, а також проконсультує зі своєї спеціальності
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Бицай Андрій Миколайович на Doc.ua
Бицай Андрій Миколайович
21рік досвіду
Андрій Миколайович проводить консультації і оперативне лікування облітеруючого атеросклерозу, діабетичної ангіопатії, діабетичної стопи. Доктор займається оперативним лікуванням аневризм аорти та артерій кінцівок, варикозної хвороби кінцівок і ангіодісплазіі. Професійний флеболог з практичним досвідом роботи більше 20 років
Лікар Судинний хірург, Хірург, Флеболог Вільгаш Анатолій Михайлович на Doc.ua
Вільгаш Анатолій Михайлович
Лікар спеціалізується на судинній хірургії і флебології. У своїй роботі застосовує сучасні методики діагностики та лікування патологій вен нижніх кінцівок. Проводить склерооблітерацію, мініфлебектомію, відкриту флебектомію, лазерну коагуляцію варикозних вен, склеротерапію. Один з перших в Україні лікарів, що впровадили технологію склерооблітерації вен нижніх кінцівок
Лікар Флеболог, Судинний хірург Завгородній  Андрій  Анатолійович на Doc.ua
Завгородній Андрій Анатолійович спеціалізується на флебології та судинній хірургії. Займається лікуванням тромбозу глибоких вен, проведенням венектомії, кросектомії, склеротерапії, мініфлебектомії та ін. Проводить прийом дітей з 14 років.
«Моя клініка» на Оболоні
вул. Героїв Сталінграда, 20на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Гарасимів Дмитро Юрійович на Doc.ua
Спеціалізується на оцінці анатомічної будови і функціонування судинної системи пацієнта, діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань артерій, вен, лімфатичних судин. Володіє сучасними малоінвазивними хірургічними і апаратними, в тому числі лазерними, методами лікувального і естетичного впливу на судини. Постійно підвищує рівень знань і практичних навичок за фахом.
Лікар Судинний хірург, Флеболог Пижовський Євген Сергійович на Doc.ua
Судинний хірург. Флеболог. Виконує малоінвазивне лікування варикозної хвороби. Володіє сучасними методами хірургічного лікування судинних захворювань, включаючи склеротерапію, ендоскопічну лазерну коагуляцію. Проводить відновлювальні операції по артеріальній недостатності.
Лікар Флеболог, Хірург-онколог, Пластичний хірург, Онколог, Судинний хірург Круль Юліан Петрович на Doc.ua
Юліан Петрович - володіє хірургічними методами для відновлення правильного функціонування вен і артерій, а також виправлення естетичних дефектів. Займається реконструктивними методами лікування дефектів шкіри, лоскутарною пластикою, лікуванням базальноклітинного, плоскоклітинного раків шкіри, меланоми.
Лікар Хірург, Флеболог, Проктолог, Судинний хірург Жабковський Вадим Артурович на Doc.ua
Лікар проводить оперативні втручання на шкірі, підшкірній клітковині, при гострій хірургічній патології (малого таза, прямої кишки)
Консультативно-діагностичний центр Солом'янського району
вул. Гарматна, 36на карті
Солом'янськийм. Берестейська
Лікар Флеболог, Судинний хірург Свідерський Юрій Юрійович на Doc.ua
Юрій Юрійович - лікар-флеболог з великим професійним стажем. Працював судинним хірургом в Тернопільській університетській лікарні. З 2007 року Юрій Свідерський займається оперативною флебологією, провів не менше 700 оперативних втручань на венах. Лікує флебіт, варикозну хворобу, гемангіоми та ін.