Сторінка 8: Флебологи в Києві

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Хірург, Судинний хірург, УЗД-фахівець, Флеболог Писаренко Артем Андрійович на Doc.ua
Лікар хірург, флеболог Писаренко Артем Андрійович професійно проводить консультативні прийоми, флебектомію, ендовенозну лазерну коагуляцію, склеротерапію, УЗД-доплерографію вен кінцівок, VAC-терапії, консервативне і оперативне лікування різних патологій
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Маслов Володимир Сергійович на Doc.ua
Доктор лікує такі захворювання і патології, як: варикозна хвороба нижніх кінцівок, тромбоз глибоких і підшкірних вен, ретикулярні вени, телеангіоектазії ніг, трофічні виразки нижніх кінцівок
Лікар Флеболог, Судинний хірург Сиваш Юрій Юрійович на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області судинної хірургії проводить огляд і діагностику артерій і вен кінцівок за допомогою доплерографії. Допомагає пацієнтам з гострим тромбофлебітом, тромбозом глибоких вен, лімфостазом, атеросклерозом. Виконує широкий спектр малоінвазивних і лазерних процедур флебологічного профілю
Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Щасний Володимир Михайлович на Doc.ua
Лікар-флеболог, хірург, проктолог, має вищу категорію, проводить ендовенозну лазерну коагуляцію вен, лапароскопічну герніопластику і поздовжню резекцію шлунка, однопортову лапароскопічну холіцістітектомію, степлерну геммороідопексію.
Медіком (Medikom), стаціонарне та хірургічне відділення
Консультация хирурга - 669
вул. Оболонська Набережна, 9на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Старцева Марина Сергіївна на Doc.ua
Кандидат медичних наук. Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург. Пріоритетним напрямком є ​​пластична хірургія і малоінвазивні методи омолодження обличчя і тіла. Виконує широкий перелік пластичних оперативних втручань, крім того, здійснює процедуру склеротерапії
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Судинний хірург, Хірург, Проктолог Шкіренко Юрій Олексійович на Doc.ua
Автор 20 друкованих праць, співавторство в 6 монографіях, автор 6 патентів на винаходи в хірургії
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Бука Генадій Юрійович на Doc.ua
Діяльність доктора спрямована на естетичну флебологи і пластичну реконструктивну хірургію. Серед основних операцій, що проводяться доктором - збільшення, зменшення, підтяжка грудей, абдомінопластика, радіочастотна абляція (європейський малотравматичні метод лікування варикозу), склеротерапія (видалення "судинних зірочок") та ін. Доктор - постійний учасник всеукраїнських, міжнародних і зарубіжних семінарів і майстер- класів з пластичної хірургії і флебології
Лікар Флеболог, УЗД-фахівець, Хірург, Судинний хірург Гріншпун Ліна Павлівна на Doc.ua
Ліна Павлівна - судинний хірург, займається діагностикою та лікуванням варикозної хвороби і тромбозу глибоких і поверхневих вен нижніх кінцівок, проводить терапію при атеросклерозі судин нижніх кінцівок. Спеціалізується також на проведенні таких процедур, як ендовенозна лазерна абляція, ехосклеротерапія, доплерографія судин нижніх кінцівок
Лікар Флеболог Яснопольська Наталія Валеріївна на Doc.ua
Яснопольська Наталія Валеріївна
Судинний хірург, флеболог, доктор Яснопольського спеціалізується на всебічній, фармакологічній і хірургічній терапії патологій венозних стінок нижніх кінцівок, включаючи такі патологічні стани, як варикоз, тромбофлебіт і ін.
Лікар Флеболог, Судинний хірург Кучуберія Адамур Тамазовича на Doc.ua
Судинний хірург проводить склеювання вен за методикою VenaSeal, ендовенозну лазерну коагуляцію, консервативне лікування захворювань судин. Лікує варикоз, атеросклероз судин нижніх кінцівок, лімфостаз, травми кровоносних судин, тромбоз і тромбофлебіт, трофічні виразки нижніх кінцівок, судинні «зірочки», хронічну венозну недостатність, доброякісні новоутворення шкіри і м'яких тканин