Сторінка 7: Флебологи в Києві

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Судинний хірург, Флеболог Андрощук Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар здійснює прийом пацієнтів хірургічного профілю. Володіє сучасними методами діагностики і лікування профільних пацієнтів (проктологія, флебологія, загальна хірургія). Проводить такі оперативні втручання і маніпуляції: ендовенозна лазерна коагуляція, медикаментозне склерозування вен нижніх кінцівок, плевральна пункція, видалення кліща, розтин глибокого гнійника, лікування врослого нігтя, пластика дефекту шкіри, лапароцентез, видалення пухлин м'яких тканин та ін. Лікар також спеціалізується на проведенні УЗД
Лікар Пластичний хірург, Хірург, Флеболог, Мамолог Сивенок Олександр Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
Олександр Володимирович є прогресивним фахівцем в сфері малотравматичних операційних втручань в малій хірургії, хірургії судинних патологій, проктології і пластичної хірургії обличчя, кінцівок, молочної залози.
Лікар Хірург, УЗД-фахівець, Андролог, Уролог, Флеболог, Судинний хірург Севрюков Віктор Васильович на Doc.ua
Лікар-уролог, УЗД-фахівець (вища категорія), хірург (перша категорія), здійснює УЗД і операції, при аденомектоміі застосовує апарат для накладання швів на анастомоз сечового міхура і уретри.
Лікар Флеболог, Хірург, УЗД-фахівець, Судинний хірург Коваль Борис Михайлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань, пов'язаних з порушенням функцій і стану венозної системи. Лікар практикує як консервативне лікування, так і оперативне втручання, склеротерапії
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Назаренко Віталій Олександрович на Doc.ua
Досвідчений хірург, який спеціалізується на лікуванні абсцесів, фурункулів, карбункулів, флегмон, панарицій, параніхій, гідраденітів, лімфаденітів, бешихових запалень, маститу, ліпоми, фіброліпоми, фіброаденоми
Лікар Судинний хірург, Хірург, Флеболог Саввіді Іван Савич на Doc.ua
Флеболог, судинний хірург, хірург - Іван Савич займається сучасною судинною хірургією хронічних і підгострих патологій венозного русла нижніх кінцівок, включаючи проведення склеротерапії, ендовазальної лазерної коагуляції і класичної хірургію судин. Проводить лікування варикозу, а також лікування пацієнтів з загальнохірургічною патологією
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Флеболог, Судинний хірург, УЗД-фахівець Свірський Денис Михайлович на Doc.ua
Судинний хірург виконав понад 1500 операцій лазерної коагуляції в Україні. Проводить діагностику, консервативне і оперативне лікування малоінвазійними методиками при таких захворюваннях судин: варикозне розширення вен, трофічні виразки, захворювання лімфатичної системи, тромбоз глибоких вен, тромбофлебіт, посттромботична хвороба
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Петренко Олег Миколайович на Doc.ua
Петренко Олег Миколайович
Олег Миколайович є автором безлічі наукових робіт, патентів. Спеціалізується на загальній, гнійній, судинній хірургії. Проводить оперативні втручання при патологічних процесах в судинах кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність.
Київська міська клінічна лікарня №4
вул. Солом'янська, 17на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Виклик додому
Лікар Хірург, Проктолог, Флеболог Щербина Максим Володимирович на Doc.ua
Щербина Максим Володимирович
Максим Володимирович обіймає посаду заступника головного лікаря відділення хірургії в медичній мережі «Добробут», виконує такі операції, як висічення гриж, видалення розширених вен при варикозі, видалення гемороїдальних вузлів, видалення апендициту, видалення жовчного міхура і ін.
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Консультація хірурга - 670 грн. Комплексна консультація проктолога (включаючи ректороманоскопію і аноскопію) - 1300 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Судинний хірург, УЗД-фахівець, Флеболог Писаренко Артем Андрійович на Doc.ua
Лікар хірург, флеболог Писаренко Артем Андрійович професійно проводить консультативні прийоми, флебектомію, ендовенозну лазерну коагуляцію, склеротерапію, УЗД-доплерографію вен кінцівок, VAC-терапії, консервативне і оперативне лікування різних патологій