Сторінка 12: Флебологи в Києві

Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Мелуа Георгій Олексійович на Doc.ua
Володіє сучасними консервативними і хірургічними методами лікування судинної патології. Підбирає лікування індивідуально, спираючись на комплексне обстеження хворого. Велике значення надає профілактиці ускладнень при захворюваннях судин.
Лікар Флеболог, Судинний хірург Костенко Олена Андріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на судинній хірургії та ультразвуковій діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: хронічна венозна недостатність, варикозна хвороба нижніх кінцівок, тромбофлебіт, тромбоз глибоких вен, посттромбофлебітичний синдром, трофічні виразки пов'язані з венозною недостатністю, ретикулярної варикоз
Медичний центр «Альфа-Віта»
Консультация с УЗИ-диагностикой - 650 грн., повторная консультация - 550 грн.
пер. Нестеровский, 13/19 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Флеболог, УЗД-фахівець, Хірург, Судинний хірург Сидорчук Олена Анатоліївна на Doc.ua
Київська міська клінічна лікарня № 1
Харківське шосе 121на карті
Дарницькийм. Червоний хутір
Лікар Кардіохірург, Флеболог, Судинний хірург Береговий Олег В'ячеславович на Doc.ua
Спеціаліст з консервативного та оперативного лікування варикозної хвороби, тромбозів і захворювань периферичних артерій.
Валерія на Старокиївській
повторно — 250 грн.
вул. Старокиївська, 9на карті
Подільськийм. Політехнічний інститут
Лікар Хірург, Флеболог Куцин Антон Миколайович на Doc.ua
Судинний хірург. Професійні інтереси Антона Миколайович включають лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок, трофічні виразки кінцівок, критичної ішемії, хронічної венозної недостатності, атеросклерозу артерій, варикоцеле.
Інститут проблем терапії, медичний центр
вул. Михайла Коцюбинського, 8-Ана карті
Шевченківськийм. Університет
Виклик додому
Лікар Уролог, Проктолог, Хірург, Флеболог Кондратенко Андрій Петрович на Doc.ua
Кондратенко Андрій Петрович – уролог, проктолог, хірург, флеболог. Проводить первинну хірургічну обробку ран; діагностичну пункцію суглобів та м'яких тканин; пункційну біопсію молочної залози; поділ спайок; заміна постійного катетера; видалення сторонніх тіл крайньої плоті; видалення поліпа уретри та інші
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Хірург, Флеболог, Проктолог, Мамолог Бахмат  Дмитро  Олексійович на Doc.ua
Дмитро Олексійович – спеціалізується на хірургії, мамології, проктології та судинній хірургії (флебології). Виконує оперативні втручання: видалення доброякісних утворень м'яких тканин (атероми, ліпоми, гігроми, ангіоми), тромбектомію-видалення тромбу із зовнішнього гемороїдального вузла, венектомію при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок та багато інших. Також лікар проводить радіохвильове, лазерне або класичне видалення бородавок, папілом, кондилом, родимок, мозолів.
Лікар Хірург, Проктолог, УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Кузнецов Олександр Олексійович на Doc.ua
Олександр Олексійович виконує видалення доброякісних новоутворень м'яких тканин (атероми, ліпоми, гігроми, ангіоми та ін.), нігтьової пластинки, стороннього тіла м'яких тканин, радіохвильове/лазерне або класичне видалення бородавок, папілом, кондилом, родимок, мозолів; УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), висічення поверхневих свищів прямої кишки, лікування анальної тріщини радіохвильовим методом або лазером, операцію при гострому парапроктиті і ін.