Сторінка 11: Флебологи в Києві

Сьогодні, 30 Квітня
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Козубович Руслан Миколайович на Doc.ua
Козубович Руслан Миколайович
У своїй практиці використовує всі види хірургічних втручань: лапароскопічна хірургія, мініфлебектомія, склеротерапія, лазерна хірургія, проктологія, ургентна хірургія.
Лікар Флеболог, Судинний хірург Ахмад Махмуд Мустафаевич на Doc.ua
Ахмад Махмуд Мустафаевич
Досвідчений судинний хірург займається лікуванням захворювань судин, вен і артерій. Виконує склеротерапію, флебектомію, протезування артерій, ендовенозну лазерну коагуляцію, косметичне видалення гемангіом і інші процедури
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Ковальчук Володимир Миколайович на Doc.ua
Лікар проводить консультації з приводу захворювань вен нижніх кінцівок, а також діагностику патологій магістральних судин, консервативну терапію даної патології, малоінвазивну терапію - склеротерапію, ендовенозну лазерну коагуляцію, оперативну терапію - кросектомію, мініфлебектомію, венектомію, тромбоектомію з вен і артерій, шунтування або протезування уражених артерій
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Травматолог, Ортопед, Флеболог Ганжа Вадим Миколайович на Doc.ua
Ганжа Вадим Миколайович
Професійна діяльність доктора Ганжа В. Н. включає проведення відновлювальних операцій на шкірі, м'яких тканинах, судинах, нервах, сухожиллях, в тому числі алодермопластику, металостеосінтез, тендоліз, невроліз, реваскуляризацію пальців і кисті та ін. Вадим Миколайович є співавтором 12 патентів в медицині
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Проктолог, Флеболог, Судинний хірург Євграфов Андрій Анатолійович на Doc.ua
Лікар вищої категорії, займається лікуванням і діагностикою ургентних пацієнтів хірургічного профілю різного ступеня складності. Виконує лапароскопічні втручання при гострих і планових хірургічних патологіях, герніопластику будь-якого ступеня складності, абдомінопластику. Займається лікуванням варикозної хвороби всіма спектрами можливих методів, включаючи склеротерапію, мініфлебектомію, класичний стріпінг, ЕВЛК. Володіє технікою резекції шлунка, геміколектомію в ембріональних шарах.
Лікар Флеболог, Пластичний хірург, Судинний хірург Євсєєв Владислав Євгенійович на Doc.ua
Лікар-судинний хірург, пластичний хірург вищої категорії
Лікар Пластичний хірург, Судинний хірург, Флеболог Самко  Крістіна Артаківна на Doc.ua
Спеціалізацією лікаря Крістіни Артаковної є пластична і судинна хірургія. Займається доктор діагностикою та лікуванням варикозної хвороби нижніх кінцівок, лімфовенозною недостатністю кінцівок, тромбозами глибоких вен, тромбофлебітами, а також проведенням естетичної хірургії.
Лікар Флеболог Геращенко  Роман Анатольевич на Doc.ua
Роман Анатолійович – хірург-флеболог, кандидат медичних наук зі стажем роботи 16 років. Спеціалізується на лікуванні варикозної хвороби, тромбофлебіту, венозної недостатності, трофічних виразок та ін. Також лікар виконує ряд оперативних втручань: ендовенозна лазерна коагуляція, склеротерапія, мікрофлебектомія та ін.
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Павленко Тарас Олегович на Doc.ua
Тарас Олегович - кваліфікований абдомінальний хірург і флеболог, який проводить лікування виразок на пізніх стадіях, для профілактики або усунення ускладнень хвороби. Виконує обробку гнійних ран, займається видаленням фурункулів, абсцесів, флегмони. Здійснює процедуру лапароскопічної холецістотомії
Лікар Судинний хірург, Флеболог, Хірург Петрусенко Юрій Володимирович на Doc.ua